لیور کاپ ونکوور و برلین را به عنوان شهرهای میزبان در سال‌های 2023 و 2024 اضافه کرد.

سال گذشته در بوستون، فدرر با عصا به میدان آمد و از زمین مسابقه حمایت کرد.

این احتمال وجود دارد که او تا حدی در ونکوور و برلین باشد، حتی اگر نتواند بازی کند.

ونکوور و برلین به عنوان شهرهای میزبان در حال حاضر برای چند سال آینده با لیور کاپ، فکر می کنم هیجان انگیز خواهد بود. فدرر گفت که ونکوور در ساحل غربی است و از طرفداران بزرگ ورزش است، بدیهی است که ما آن را با میزبانی المپیک در آنجا دیده ایم. ما در قلب شهر بازی می کنیم. من فکر می‌کنم که این یک فضای فوق‌العاده خواهد بود که تنها به این دلیل است. و البته، این فقط یک شهر زیبا است که همه همیشه دوست دارند از آن دیدن کنند.

«برلین، مکانی مدرن، سرگرم کننده، متفاوت با بسیاری از شهرهایی که ما آنها را در اروپا می شناسیم. بنابراین فکر می‌کنم حضور در برلین در بازار آلمان، انتخاب بسیار خوبی است و فکر می‌کنم همه ما واقعاً می‌توانیم منتظر آن باشیم.»

رئیس و مدیر عامل تیم 8 لیور کاپ، “رویای ما برای جام لیور این بود که بازیکنان برتر جهان – رقبای سراسر سال – را به عنوان هم تیمی گرد هم بیاوریم تا به اسطوره های بزرگ گذشته احترام بگذاریم و تنیس تماشایی و رقابتی را به مقاصد جدید بیاوریم.” تونی گادسیک گفت. با برگزاری پنجمین جام لیور در لندن در ماه سپتامبر، و اعلام امروز، ما به خوبی در راه تحقق چشم انداز خود برای رویدادی بسیار محبوب در تقویم تنیس هستیم.

جام لاور امسال از جمعه 23 سپتامبر تا یکشنبه 25 و O2 Arena لندن برگزار می شود.

بلیط را می توان از اینجا خریداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.