مالکان جدید چلسی در حال حاضر مسیر مثبت جدیدی را نشان می دهند – Talk Chelsea

چلسی صبح امروز سومین خرید تابستانی خود را برای تیم مردان اعلام کرد کارنی چوکوومکا از استون ویلا

این ملی پوش نوجوان 18 ساله انگلیس یکی از بازیکنانی است که امتیاز بالایی در این بازی دارد که در رده های بالاتر صعود کرده است و او قبلاً برای حضور در تیم اصلی ویلا در فصل گذشته دو رقمی شده بود و نشان داد که او چه بازیکنی است. و بلوغی که دارد

برای من، قرارداد با این بازیکن در حال حاضر، که توسط تمام باشگاه های برتر اروپا از جمله بارسلونا تعقیب می شد، بیانیه بزرگی از قصد مالکان جدید چلسی است که به وضوح در حال ساختن برای حال و آینده هستند.

من کاملاً انتظار داشتم که هافبک جوان به صورت قرضی به میدان برود. اما با قضاوت بر اساس اظهارات تاد بوهلی در وب سایت چلسی برای اعلام این بازیکن، تایید حضور او در این فصل در ترکیب و همچنین این واقعیت که او قبلا در تمرین امروز با توماس توخل تصویر شده است، می گوید که او برای این بازیکن قرارداد امضا کرده است. تیم اول برای اینجا و اکنون. و این واقعیت است که واقعاً یک جهت جدید مثبت را از سوی مالکان جدید چلسی نشان می دهد.

قبلاً با این بازیکنان جوان باکیفیت قرارداد بسته بودیم و سپس آنها را به صورت قرضی متعددی فرستادیم که اغلب با شکست مواجه می شدند و سپس پیشرفت آنها متوقف می شود.

به این مناسبت، به نظر می رسد که ما به Chukwuemeka هر فرصتی را می دهیم تا فوراً در تیم اصلی چلسی بازی کند.

اتفاقاً چه امضای غیر واقعی، واقعاً خوب است.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.