مرا بزن، این به من انگیزه بیشتری می دهد

اوزاکا پس از کناره گیری عاطفی خود از رولان گاروس در سال گذشته، انتشار کمیکی را که وقتی مربی ویم فیست به او اطلاع داد که آنیسیموا را در افتتاحیه خود کشیده است، توصیف کرد.

“ویم مثل اوه، میدونی قرعه کشی شد. نه، نمیدونستم. آره، تو انیسیموا رو بازی میکنی. اوه، داری شوخی میکنی، درسته؟” اوزاکا گفت. “پس این نوع گفتگو بود. بنابراین من نمی گویم که نمی خواهم نقش او را بازی کنم، زیرا احساس می کنم برای خودم از آن دسته افرادی هستم که اگر مرا شکست دهید، انگیزه بیشتری به من می دهد تا بازی کنم. برد و من نیز چیزهای زیادی از این مسابقه یاد گرفتم.

رولان گاروس محل اثبات هر دو بازیکن قدرتمند خواهد بود. ملبورن بازگشتی به فرم اصلی برای آنیسیموا بود.

آنیسیمووا پس از سقوط اوزاکا در ملبورن گفت: “من فقط می خواهم در این لحظه غوطه ور شوم.” “من بسیار خوشحالم. این یک مسابقه شگفت انگیز بود. بسیار نزدیک بود.

“میدونی، کمی اعصاب وجود داشت، و برای اولین بار بازی نائومی، غیر واقعی است، صادقانه. پس من واقعا از برد امروز خوشحالم.

Anisimova 17 ساله پاریس را با دویدن خود به نیمه‌نهایی در سال 2019 روشن کرد و به نظر می‌رسید که آماده یک دستاورد بزرگ قبل از ضربه قلبی بود. انیسیمووا دو سالی که از درگذشت ناگهانی و غم انگیز پدر و مربی خود کنستانتین فاصله گرفته است، می گوید که این روزها در مکان بسیار بهتری به سر می برد.

این بازیکن 20 ساله آمریکایی با فرم خاکی بهتری از اوزاکا وارد پاریس می شود که به دلیل مشکل آشیل در مادرید مجبور به ترک رم شد. در مقابل، آنیسیموا به نیمه نهایی چارلستون و یک چهارم نهایی متوالی در مادرید و رم رسید و پنج حریف رده بندی برتر 20 را در طول راه در زمین خاکی شکست داد.

با این حال، اوزاکا معتقد است که وزن درایوهای سنگین او می تواند او را در این مسابقه مجدد رولان گاروس برتری دهد.

“من عاشق بازی کردن با بازیکنانی مثل این هستم [Anisimova]اوساکا گفت، زیرا فکر می‌کنم بازی من را نیز بهبود می‌بخشد. احساس می‌کنم این احتمال وجود دارد که بازی او روی خاک رس برای من بهتر باشد، فقط به این دلیل که فکر می‌کنم توپ سنگین‌تری را زدم، و نمی‌دانم چرا من این را به شما می گویم، زیرا این نیز مانند استراتژی من است.”

اوزاکای رتبه 38 که سال گذشته پس از به اشتراک گذاشتن مشکلات افسردگی و سلامت روان از رولان گاروس کناره گیری کرد، به یک درمانگر مراجعه کرده و به رسانه ها در پاریس گفت که احساس می کند “خوب” است.

شماره 1 سابق جهان می گوید مردم در بازگشت او به پاریس مثبت بوده اند. پذیرایی اوساکا را لبخند می زند و تجربه اخیر به او آموخته است که برای هر کاری آماده باشد.

قهرمان چهار دوره گرند اسلم گفت که در حال آماده سازی برای مسابقه ای است که یک هکر چیزی شبیه به “نائومی، حیف شدی!” همانطور که در ایندین ولز اتفاق افتاد که واکنش احساسی اوزاکا را برانگیخت.

اوزاکا گفت: “آره، من دروغ نمی گویم. مثل زمانی که برای اولین بار به اینجا آمدم، بسیار نگران بودم.” “من فقط یک جورهایی نگران بودم که آیا افرادی وجود داشته باشند که دوست داشته باشند — البته من از نحوه مدیریت این موقعیت هم خوشم نمی آمد، اما نگران این بودم که افرادی وجود داشته باشند که من به آنها توهین کرده باشم و فقط یک جورهایی با آنها برخورد کنم. به آنها

“اما فکر می‌کنم همه افراد در اکثر موارد واقعاً مثبت بوده‌اند. من واقعاً مطمئن نیستم. همچنین در مورد این کنفرانس مطبوعاتی بسیار نگران بودم، زیرا می‌دانستم که سؤالات زیادی در مورد این موضوع برایم پیش خواهد آمد.

“اما، آره، من برای خودم فکر می کنم که الان در کجا هستم، مثل خودم — نمی خواهم بگویم انگار از ذهنم خارج نشده است. البته هنوز هم به آن فکر می کنم، و من” من مثل این هستم که فقط برای زمانی که به زمین مسابقه بروم و یک هوادار چیزی شبیه به ایندین ولز بگوید، آماده می شوم.

اعتبار عکس: گتی

2 thoughts on “مرا بزن، این به من انگیزه بیشتری می دهد

 1. IsabellaMike می 20, 2022 at 5:23 ب.ظ

  Hellо аll, guуѕǃ I know, my mеѕsagе maу bе tоo sрeсіfіc,
  Вut my ѕister found nісе man herе аnd theу marrіed, so hоw abоut mе?! 🙂
  I am 25 yеаrѕ old, Isabella, from Rоmanіa, I know Englіѕh аnd Germаn languagеѕ аlso
  Αnd… I have ѕрecіfic dіsease, named nуmphоmаnіa. Ԝho knоw whаt іs thіѕ, саn underѕtand mе (better to ѕаy іt immеdіаtelу)
  Αh yes, I сооk very tаstyǃ аnd I lovе nоt оnly coоk ;))
  Im rеаl girl, nоt proѕtіtute, аnd loоking fоr ѕеrіouѕ and hot rеlatiоnѕhip…
  Аnywау, you сan fіnd mу prоfіle hеrе: http://clasactronuh.gq/user/99581/

  پاسخ
 2. sZnwViFNLjmDW می 28, 2022 at 2:01 ب.ظ

  AZaYvxnDEpUXN

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.