من باید درس را بگیرم

الکاراز: من باید درس بگیرم


توسط کریس اودو | @TheFanChild | سه شنبه 31 مه 2022

یک شکست سخت از دست الکساندر زورف روحیه خیزش را کم نخواهد کرد کارلوس آلکاراز.

او در روز سه‌شنبه با نتیجه‌های 6-4، 6-4، 4-6، 7-6 (7) به آلمانی سقوط کرد و در تساوی ست چهارم موفق به تبدیل یک ست پوینت نشد، اما با سر بالا می‌رود. .

بیشتر: زورف رویای آلکاراز را انکار می کند

آلکاراز گفت: «می‌توانم بگویم بازی را با بازی بهتری به پایان رساندم. من زمین را ترک می کنم، مسابقات را با سر بسیار بالا ترک می کنم. من تا آخرین توپ می جنگم. من تا آخرین ثانیه مسابقه جنگیدم و به آن افتخار می کنم.

این بازیکن اسپانیایی که در 5 می 19 ساله شد، تنها 6 قرعه کشی اصلی گرند اسلم را انجام داده است و در حال حاضر به دو مرحله یک چهارم نهایی رسیده است. او به خبرنگاران گفت که فرمت بهترین از پنج مجموعه را دوست دارد، زیرا به او زمان می‌دهد تا از مشکلات خلاص شود.

آلکاراز گفت: “من می گویم گرند اسلم ها، تفاوت بین سایر تورنمنت ها و گرند اسلم، شما زمان دارید که برگردید.” اما در عین حال سخت‌تر است، زیرا حفظ تمرکز دشوار است، حفظ سطح در طول سه، چهار، پنج ساعت در یک گرند اسلم. من می‌توانم بگویم این تفاوت است.»

ناامیدی وجود دارد و آلکاراز می‌گوید که می‌خواهد روی شروع سریع‌تر در اسلم‌ها کار کند، به‌ویژه در مقابل بازیکنان برتر.

الکاراز گفت: «امروز باید درس بخوانم. فکر می کنم یک مسابقه سخت و نزدیک بود. می توانم بگویم خوب شروع نکردم و در این مرحله، یک چهارم نهایی یک گرند اسلم، شما مقابل بهترین بازیکنان جهان بازی می کنید، بنابراین باید مسابقه را بهتر از من امروز شروع کنید.

با وجود باخت سخت، اعتقاد آلکاراز دست نخورده است. او مانند مردی صحبت می کند که می داند زمانش نزدیک است.

او گفت: “من باید درس را بگیرم.” منظورم این است که باید در گرند اسلم بعدی یا مسابقات بعدی پیشرفت کنم. اما می‌توانم بگویم برای رسیدن به نیمه‌نهایی یا اینکه بتوانم یک گرند اسلم را ببرم، خیلی دور نیستم. فقط در این نوع مسابقات، مثلاً درس بگیرید. می‌توانم بگویم سطح آن را دارم، اعتماد به نفس لازم برای بردن یک گرند اسلم یا صعود به نیمه نهایی را دارم.»

این جوان 19 ساله هنوز هم توانست در پاریس به طور کامل از خود لذت ببرد. او اولین مسابقه خود را در رولان گاروس برد و به دومین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم رفت. اصلا بد نیست

او گفت: «خیلی لذت بردم، حتی باختم. بازی در مقابل چنین جمعیت بزرگی، بازی در این نوع تورنمنت ها، این نوع زمین، برای من شگفت انگیز است.

من برای این لحظات تمرین می کنم. منظورم این است که من با بهترین بازیکن جهان مبارزه می کنم، برای یک بلیت فینال یک گرند اسلم برای من می جنگم، بنابراین شگفت انگیز است. به همین دلیل است که تمرین می کنم، به همین دلیل تنیس بازی می کنم، تا به رویاپردازی ادامه دهم و شانس حضور در بهترین تورنمنت های جهان را داشته باشم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.