مک انرو با مک انرو مجازی در مسابقه ESPN ملاقات می کند

مرتد خشمگین جان مک انرو جستجو برای شادی واقعی، تنیس را فردا به مرز جدیدی می برد.

برای مک انرو در مقابل مک انرو آماده شوید: مک مجازی در مقابل مک انرو.

به‌عنوان اولین مسابقه تنیس واقعی و مجازی در جهان اعلام شد. «مک انرو در برابر مک انرو» چهارشنبه، 18 مه در ESPN2 و ESPN+ ساعت 20 به وقت شرقی پخش خواهد شد.

پس چه اتفاقی می‌افتد وقتی یک اسطوره تنیس با آواتار جوان‌ترش در مسابقه‌ای اکشن بین گذشته و حال ملاقات می‌کند؟

مک انرو، یکی از معدود قهرمانانی که رتبه 1 جهان را به طور همزمان در رده بندی یک نفره و دونفره در اختیار دارند، در مسابقه ای که توسط Michelob ULTRA حمایت مالی می شود، با پنج نسخه مجازی از خود جوانتر روبرو خواهد شد که مک انرو را انتخاب می کند تا “به ما یادآوری کند که از سفر لذت ببریم. “

در حالی که ممکن است فکر کنید دیدن مک‌مولتیپل مک‌ها در سراسر شبکه ممکن است جانی مک واقعی را به سمت چندین مک مولتیپل سوق دهد، مک‌انرو سفر خود را به آینده‌ی فن‌آوری تنیس «تجربه‌ای واقعاً جالب» نامید.

برای انتخاب تاریخ برای حریفان دیجیتال مک، تیم لحظاتی را انتخاب کرد که واقعاً شخصی برای قهرمان ویمبلدون و یو اس اوپن در طول سال‌های مختلف زندگی حرفه‌ای‌اش بود، از جمله زمانی که او در سال 79 وارد صحنه تنیس شد و در سال 81 به مقام شماره جهانی جهان رسید. و زمانی که او بهترین رکورد تک آهنگ تاریخ را در سال 84 داشت.

جان مک انرو واقعی گفت: “تجربه بسیار جالبی بود که بتوانم با خودم به روشی جدید تعامل کنم.”

“تماشای محصول جدید کاملاً هیجان انگیز بود. ممکن است فقط یک جان مک انرو “واقعی” وجود داشته باشد، اما فکر می کنم همه از تماشای من تا حد امکان به بازی دوبلم نزدیک می شوند، لذت زیادی خواهند برد.”

مک

مک

علاوه بر ورودی تالار مشاهیر، فناوری نقش مهمی در ساختن «مک‌انرو علیه مک‌انرو» ایفا کرد که تا حد امکان به یک نمایشگاه واقعی تنیس نزدیک‌تر به نظر برسد. از طریق ترکیبی از تکنولوژی و داستان سرایی، آواتارها نه تنها شبیه مک‌انروی جوان به نظر می‌رسند، بلکه از سبک بازی او در طول سال‌های مختلف در «مک‌انرو علیه مک‌انرو» الهام گرفته‌اند.

مک

Ricardo Marques، معاون بازاریابی، Michelob ULTRA US & Global، گفت: «تجلیل از نمادی مانند جان مک‌انرو در اولین مسابقه تنیس واقعی و مجازی جهان، راهی قدرتمند برای نمایش دیدگاه برند Michelob ULTRA است. از طریق این تجربه حماسی، جان مک‌انرو به حرفه افسانه‌ای خود اشاره می‌کند تا به همه کسانی که به دنبال علایق خود هستند برای تفریح ​​و لذت بردن از سفر الهام بخشد.

برای کمک به زنده کردن تجربه پخش، Michelob ULTRA فردی را استخدام کرد که جان را بهتر از بسیاری از مردم می‌شناسد: برادر کوچکترش پاتریک، که مسابقه را قبول می‌کند و در طول سال‌ها بینش‌های بی‌درنگ درباره جان به‌عنوان یک شخص ارائه می‌کند. جیمز بلیک، تنیس‌باز حرفه‌ای سابق و اشلی بروئر، مفسر ورزشی، این اقدام را فراخوانی می‌کنند و تماشاگران داخلی را در این نمایشگاه بی‌نظیر تنیس به ارمغان می‌آورند.

برای جشن گرفتن برخی رقابت دوستانه و کمک به گسترش شادی، Michelob ULTRA به طرفداران کالاهای نسخه محدود، معاملات محصولات و سورپرایزهای بیشتری را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.