نائومی اوزاکا آماده است تا خوب و بد خاک رس را بپذیرد

اوزاکا نیز مشتاق یادگیری از طریق اسمز است. او می‌گوید که دوست دارد تمرین رافائل نادال رافائل نادال را تماشا کند و احساس می‌کند که تماشای تمرین بازیکنان برتر روی خاک رس قرمز در واقع به بازی او کمک می‌کند.

“راستش من می خواستم تمرین بازیکنان بسیار خوب زمین خاکی را تماشا کنم زیرا احساس می کنم از آن دسته افرادی هستم که اگر آن را از نزدیک ببینم، خیلی سریع یاد می گیرم، و صادقانه بگویم که داشتن همه چیز کمی هدر می دهد. این تنیس بازان حرفه ای واقعا خوب هستند و آنها را تماشا نکنید.

در ارتباط ماندن با یک درمانگر

اوزاکا همچنین با یک درمانگر در تماس بوده است. پس از تجربه دشوارش با یک هکر در ایندین ولز، او تصمیم گرفت که این روند را در ماه گذشته آغاز کند و به بررسی رابطه خود با یک درمانگر ادامه داده است.

قهرمان چهار دوره اصلی به رسانه ها گفت: “من حداقل هفته ای یک بار با درمانگرم صحبت می کنم، فقط سعی می کنم نسبت به چیزهایی که خارج از ذهنم اتفاق می افتد بازتر باشم و تمرکز کنم تا بهترین تلاشم را بکنم.” روز دسترسی در مادرید

اوزاکا رکورد 20-15 تساوی اصلی در زمین خاکی را دارد و تنها به یک نیمه نهایی در کار خود در سطح زمین رسیده است. بهترین فصل او در زمین خاکی سال 2019 بود که در اشتوتگارت به نیمه نهایی رسید و پس از آن 8 بازی آخر در مادرید و رم انجام شد.

سال گذشته او قبل از خروج از رولان گاروس به دلیل مشکلات روحی، 2-2 در سطح زمین رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.