نظر: چلسی مجبور به اصلاح تیم می شود

به نظر می رسد به دلیل ترکیبی از وضعیت فعلی تصاحب مالکیت و تعدادی از قراردادها در حال اتمام با باشگاه، چلسی در تابستان امسال مجبور به اصلاح تیمش شده است و این یک کار بزرگ فوری برای مالکان جدید است.

اگر از من بپرسید، اصلاح تیم چیز خوبی است و لازم است. اما کار پیش رو به قدری بزرگ است که به نظر می رسد انجام آن در یک تابستان تقریباً غیرممکن است، به خصوص که صاحبان کاملاً جدید تازه وارد شده اند.

اما فقط ببینید الان کجا هستیم. آندریاس کریستنسن و آنتونیو رودیگر قطعا تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد می روند. سزار آزپیلیکوئتا همچنان می تواند با جدایی به آنها بپیوندد و حتی اگر این کار را نکند، تنها یک سال از قراردادش باقی مانده است. جورجینیو و انگولو کانته تنها یک سال از قراردادهایشان باقی مانده است و می‌توانند به‌خوبی فروخته شوند تا مجانی نشوند.

سپس شما یک روملو لوکاکو ناراضی دارید که می تواند تابستان امسال برود، و تعدادی مهاجم دیگر مانند حکیم زیچ و کریستین پولیشیچ که مطمئناً از نیمکت نشینی ناراضی هستند و همچنین می توانند در نتیجه درخواست جدایی کنند. همچنین شایعه شده است که مارکوس آلونسو در تابستان امسال غیبت خواهد کرد و سایرین نیز.

اما چلسی چند نفر را ترک می کند؟ آیا آنها واقعاً می خواهند بازیکنانی را در تیم نگه دارند که نمی خواهند در آنجا حضور داشته باشند و به جلو حرکت کنند؟ چون می دانم این کار را نمی کنم. اما فروش همه این بازیکنان و سپس جایگزینی آنها در یک تابستان تقریباً غیرممکن و یک کار بزرگ است. اما من همچنین فکر می کنم که باید اتفاق بیفتد. چلسی در آستانه پاکسازی برخی از چوب‌ها و آغاز عصر جدیدی تحت مالکیت جدید است.

اینکه باید فوراً اتفاق بیفتد یا طی چند پنجره نقل و انتقالات، مورد بحث است، اما هر کاری که تصمیم بگیرند انجام دهند، مالکان جدید به محض ورود به درها، کوهی برای بالا رفتن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.