نظر: کریستیانو رونالدو – قلب می گوید بله، سر می گوید نه – صحبت با چلسی

خبر مهمی که از امروز منتشر شد این است که چلسی در حال “در نظر گرفتن” حرکت برای جذب کریستیانو رونالدو، مهاجم منچستریونایتد در تابستان است.

این بازیکن می خواهد از یونایتد جدا شود و ظاهراً چلسی یکی از مقصدهای احتمالی او است.

اول از همه، می‌خواهم بگویم، فکر می‌کنم این صحبت‌های سنگینی از جانب ماموران است و هنوز نمی‌توانم ببینم این اتفاق می‌افتد. من فکر می کنم فقط برای کلیک ها هیپ شده است. با این حال، منبع قابل اعتمادی است که آن را گزارش می‌کند، بنابراین حدس می‌زنم که باید آن را جدی بگیریم، حداقل کمی.

برای من شخصا، و من قدردانی می‌کنم و به دیگران احترام می‌گذارم که ممکن است دیدگاه‌های متفاوتی داشته باشند، در حال حاضر سعی نمی‌کنم رونالدو را برای چلسی به خدمت بگیرم، صرفاً به این دلیل که فکر می‌کنم این برخلاف همه چیزهایی است که ادعا می‌شود ما در اینجا می‌خواهیم بسازیم. ما فقط برای نام او را امضا می‌کردیم، بنابراین چه اتفاقی برای این همه توضیحات در مورد مالکان جدید ما با استفاده از استخدام مبتنی بر داده‌ها افتاد؟ این حرکتی است که کاملاً بر خلاف آن است.

همچنین، بازیکنانی مانند رونالدو، شما می‌توانید تیمی را حول آنها بسازید و آنها را به عنوان مهره مرکزی برای عملکرد آن تبدیل کنید، این مسیری نیست که ما به دنبال توماس توخل هستیم.

ما باید به طور کامل تیم را بازسازی کنیم، نه فقط با یک بازیکن. رونالدو یک بازیکن در کلاس جهانی است، یکی از بهترین هایی است که تا به حال در این بازی بازی کرده است، به همین دلیل است که قلبم می گوید جهنم بله، او را بخر. اما سرم، وقتی واقعاً به آن فکر می‌کنم، باعث می‌شود فکر کنم که این بازیکنی نیست که باید این پنجره را هدف قرار دهیم.

کریستیانو رونالدو چلسی 2

عکس از کلایو برانسکیل/گتی ایماژ

توخل، فکر می‌کنم با آن مخالف باشد، اما شاید او نیز مانند من کمی از هم جدا شود، زیرا به وضوح به بازیکنی مانند رونالدو امتیاز می‌دهد. اما توخل به دنبال بازیکنانی با شدت بوده است که 90 دقیقه در حمله او پرس کنند، و اگرچه رونالدو انرژی زیادی برای سن خود دارد، اما او آن نوع مهاجم نیست.

مثل فصل گذشته است که روملو لوکاکو می‌خواهد مرد اصلی باشد و می‌خواهد سیستم و تیم حول او ساخته شود، نه اینکه یک تیم توخل باشد، و تیمی که توخل بتواند دوباره بر روی سیستم‌های خودش کار کند. سبک ها

این همان کاری است که رومن آبراموویچ در سال اول ریاستش انجام می داد. که عالی است، امضا کردن نام های بزرگ، نکات مثبت زیادی دارد. اما این نیز برعکس آن چیزی است که به ما در مورد نحوه عملکرد تاد بوهلی و همکارانش گفته شده است، و همچنین با نوع مهاجمانی که دائماً دیده‌ایم که با ما مرتبط هستند، مناسب نیست.

من شخصاً فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.