نگران گرفتگی و گرسنگی برای پیروزی

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 1 آگوست 2022

اگر یک چیز نیست، یک چیز دیگر است. این باید همان احساسی است که اندی موری در این تابستان دارد.

بعد از اینکه سخت کار کرد تا بتواند خودش را برای فصل چمن به حالت طبیعی برساند، پیشرفت موری به دلیل آسیب دیدگی شکم متوقف شد و او مجبور شد به سردی وارد ویمبلدون شود، بدون اینکه ده روز قبل از مسابقات سرویس خود را تمرین کند.

تنیس اکسپرس

اکنون در آمریکای شمالی، اسکاتلندی به دنبال هدف از پیش اعلام شده خود برای حضور در مسابقات آزاد آمریکا است، اما در شرایط گرم و مرطوب تلاش کرده است. امروز او در مسابقات سیتی اوپن در سه ست با میکائیل یمر، شماره 115 جهان، بی حال بود.

بعد از مسابقه موری می گوید که او کمی نگران مشکلات گرفتگی است و قصد دارد برای حل این مشکل سخت کار کند.

موری گفت: «در پایان ست اول گرفتگی عضلاتم شروع شد. “بعد از آن شما فقط سعی می کنید، فکر می کنم، راهی پیدا کنید و از مسابقه عبور کنید، اگر می توانید راهی برای پیروزی پیدا کنید… فقط ناامید کننده است.”

موری می‌گوید که در نیوپورت نیز مشکلاتی داشته است – همین مشکل.

او گفت: «در واقع در نیوپورت، درست در پایان یکی از بازی‌هایم آنجا گرفتار شدم. «واقعاً گرم و مرطوب است. معمولاً از بازی در آن شرایط بسیار لذت می برم. بله، در دو تورنمنت گذشته کمی با آن مشکل داشتم.

شماره 1 سابق جهان می گوید که او به جای تلاش برای خارج شدن از زمین قبل از شروع شرایط سخت، برنامه ریزی تمرینات را دیرتر شروع می کند تا بتواند برای نبردهای آینده آماده باشد.

موری در حال حاضر چیزهای مثبت زیادی پیدا نمی کند، اما همچنان معتقد است که می تواند در آمریکای شمالی آسیبی وارد کند.

او می‌خواهد در مسابقات آزاد آمریکا به میدان برود تا از بازی با بازیکنان برتر در دور اول و دوم اجتناب کند و معتقد است که می‌تواند این کار را انجام دهد.

او گفت: «هنوز انجام آن ممکن است. من فقط باید در کانادا یا سینسیناتی بازی خوبی داشته باشم. خیلی ساده است: اگر بخواهم در یک چهارم نهایی یا نیمه نهایی در آنجا شرکت کنم، که در حال حاضر به نظر نمی رسد — پس از باختی مانند آن، واقع بینانه به نظر نمی رسد.

اما احساس می کنم اگر خیلی خوب بازی کنم، می توانم این کار را انجام دهم. اما، بله، مطمئناً باید بهتر از امروز بازی کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.