نیک یک قلدر است، کیرگیوس پاسخ می دهد

Tsitsipas: نیک یک قلدر است، Kyrgios Strikes Back


نوشته ریچارد پاگلیارو | شنبه 2 ژوئیه 2022

نیک کیرگیوس می تواند یک جهنم ساز یا جادوگر در دادگاه باشد.

امروز، استرالیایی انفجاری هر دو بود.

نادال: من اشتباه میکردم

کیرگیوس جیوه‌دار با سرویس‌های عظیم و بازی‌های ذهنی بزرگ خود، نفر چهارم را سرنگون کرد. استفانوس سیتسیپاس 6-7(2)، 6-4، 6-3، 7-6(7) در یک برخورد وحشیانه، دیوانه کننده و جنجالی در زمین شماره 1.

هر دو مرد با نقض کد مورد ضرب و شتم قرار گرفتند زیرا دادگاه شماره 1 در برخی مواقع مانند هشت ضلعی بود. Tsitsipas این طوفان تنیس از صدا و تپش را به عنوان “سیرک” خلاصه کرد.

در این مسابقه کیرگیوس سرویس موچین زیر بغل را به کار گرفت، چند ضربه دراپ فوق العاده و تقریباً صحبت های مداوم که تسیسیپاس را عصبی کرد. مرد یونانی که با کمربند توپی را به سکوها رساند و ضربه دیگری را از دیوار پشتی پرتاب کرد، چند بازی را صرف علامت زدن به Tsitsipas کرد و در نهایت ماموریت خود را انجام داد و در سینه استرالیا را سوراخ کرد.

در نقطه مسابقه تمام نشد.

به سیلی پس از بازی هم ختم نشد.

تسیسیپاس کیرگیوس را به عنوان یک قلدر در پرس پس از بازی خود خطاب کرد، در حالی که کیرگیوس ادعا کرد که تسیسیپاس “دوست ندارد”.

سیتسیپاس گفت: “این یک قلدری دائمی است، این کاری است که او انجام می دهد.”

کیرگیوس از اتهام قلدری خندید و گفت: “امروز هیچ کاری نسبت به استفانوس انجام ندادم که بی احترامی بود.”

کیرگیوس به رسانه ها گفت: “من نمی دانم چه بگویم. مطمئن نیستم که چگونه او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.” او بود که به من توپ زد، او بود که به تماشاگر ضربه زد، او بود که توپ را از استادیوم بیرون کرد. من هیچ کاری نکردم

“من در واقع مثل این بودم که – جدا از اینکه برای مدتی به داور رفت و برگشت می‌کردم، امروز هیچ کاری نسبت به استفانوس انجام ندادم که بی‌احترامی بود، فکر نمی‌کنم. من او را با توپ سوراخ نمی‌کردم. کیرگیوس تمام زرادخانه خود را – و تقریباً همیشه کارت مهارت بازی – را در عرشه انداخت تا یونانی را برای دومین بار در سه هفته گذشته در چمن شکست دهد.

در یک درگیری که با آتش بازی های احساسی همراه بود، کیرگیوس در ذهن تسیسیپاس هرج و مرج ایجاد کرد و او را در یک نقطه با شیطنت های خود از لبه خارج کرد.

این چهارمین برد کیرگیوس در پنج دیدار مقابل تسیسیپاس بود، زیرا بازیکن یک چهارم نهایی سال 2014 با نتیجه 10-2 در زمین چمن در سال 2022 به بهترین ATP در سال 2022 رسید. جان مک انرو، تحلیلگر بی‌بی‌سی ویمبلدون، که می‌دانست چگونه از هنر استدلال برای بی‌قراری حریفی که از قبل عصبانی بود استفاده کند.


پس از آن، کیرگیوس پیامی را برای منتقدان و رسانه‌ها ارائه کرد: من استادیوم‌ها را پر می‌کنم و سر و صدایی برای ورزش ایجاد می‌کنم.

کیرگیوس در مصاحبه خود در دادگاه گفت: “هرجا می روم استادیوم های پر است. رسانه ها دوست دارند بنویسند که من برای این ورزش بد هستم، اما واضح است که نه.”

جاسازی از Getty Images

این پیروزی کمتر از سه هفته پس از آن حاصل شد که کیرگیوس انفجاری 12 امتیاز از 13 امتیاز نهایی را به ثمر رساند.

Krygios، نسخه تنیس Mayhem از آگهی‌های تبلیغاتی All State، تاکید می‌کند که تنیس به شخصیت‌های هیجان‌انگیزی مانند او نیاز دارد تا کلیشه‌های سخت را از بین ببرد و بازی را توسعه دهد.

Tsitsipas در مقابل Kyrgios، که پس از پیروزی در دور ابتدایی خود بر پل جوب، به سمت یک هوادار تمسخرآمیز تف انداخت، یک قلدر است که مستعد تحقیر داوران صندلی و افراد خط است و با شکایت دائمی به حریف بی احترامی می کند.

تسیسیپاس گفت: “این کار معنی ندارد. شما برای انجام کار خود در آنجا هستید.” “تنیس” مهمترین کاری است که ما در آنجا انجام می دهیم.

“هر امتیازی که امروز بازی کردم، احساس می‌کنم چیزی در آن سوی تور در حال رخ دادن است. سعی نمی‌کنم با آن حواسم پرت شود، زیرا می‌دانم که ممکن است عمدی باشد، زیرا مطمئناً او می‌تواند بازی دیگری انجام دهد. و این روش او برای دستکاری حریف و ایجاد احساس پریشان در شما است.

هیچ بازیکن دیگری وجود ندارد که این کار را انجام دهد. هیچ بازیکن دیگری وجود ندارد که همیشه از چیزی اینقدر ناراحت و ناامید باشد.

یک Tsitsipas ناامید در یک نقطه با کمربند توپی را به سمت جمعیت کوبید، به سختی یک هوادار را از دست داد، که باعث شد کیرگیوس از داور صندلی بخواهد که یونانی را پیش فرض بگیرد.


پس از آن، تسیسیپاس گفت که از هواداران عذرخواهی کرده و قبول کرده است که سیرک کیرگیوس باعث شده او را به قتل برساند.

تسیسیپاس گفت: “من فکر می کنم او نیز بخشی است، می دانید، با تمام نمایش سیرک که در آن سوی شبکه برگزار می شود.” “به نوعی شروع به خسته‌کننده شدن کرد. می‌دانی، دقیقاً همینطور است. من به هیچ‌کس ضربه نزدم. به دیوار برخورد کرد، خدا را شکر. مطمئناً من دیگر هرگز این کار را انجام نمی‌دهم. این کار من است. مسئولیت، مطمئنا

“اما چیزی نیز وجود داشت که این رفتار را ایجاد کرد که من خودم عادت به دیدن آن ندارم.”


کیرگیوس پیشنهاد می‌کند که تسیسیپاس صرفاً سرزنش می‌کند تا مسئولیت را از بین ببرد و یونانی را متهم کرد که «مسائل جدی دارد، مثلاً جدی» و اضافه کرد: «او را دوست ندارند».

کیرگیوس گفت: “احساس خوبی دارم. نمی‌دانم او چیست — مثل اینکه امروز سیرک همه او بود.” “در واقع احساس فوق العاده ای داشتم. اکنون از نظر بدنی احساس خوبی دارم. اگر فردا نیاز به بازی مجدد داشته باشم، آماده هستم که دوباره به میدان بروم. فقط فکر می کنم او این مسابقه را درباره من می سازد، مثل اینکه او مشکلات جدی دارد، مثلا جدی.”

“من در رختکن خوب هستم. دوستان زیادی دارم، فقط برای اینکه به شما اطلاع دهم. من در واقع یکی از محبوب ترین ها هستم. آماده هستم. او دوست ندارد. اجازه دهید آن را آنجا بگذاریم. به هر حال. نه، من خوبم، احساس خوبی دارم.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.