هارمونی تان در ویمبلدون، در هفته دوم

توسط کریس اودو | @TheFanChild | شنبه 2 جولای 2022

جهان در حال آشنایی با فرانسه است هارمونی برنزه این هفته در ویمبلدون بسیار بهتر است. این بازیکن 24 ساله با رتبه 115، هفته خود را با حذف هیجان انگیز سرنا ویلیامز قهرمان اصلی 23 بار در مرکز کورت آغاز کرد.

تنیس اکسپرس

کسانی که فکر می کردند این ممکن است پایان راه برای پاریسی با استعداد و نرم دست باشد، در اشتباه بودند. تان تنها سومین بازیکنی است که پس از شکست دادن سرنا ویلیامز در دور اول یا دوم ماژور به هفته دوم گرند اسلم می رسد و اولین بازیکن از سال 2014 است.

اگر منصف باشیم، سرنای بزرگ رکورد مادام العمر 151-5 را در دورهای اول و دوم در مسابقات بزرگ دارد.تان که در شش مسابقه قبلی خود در گرند اسلم هرگز از دور دوم فراتر نرفته بود، پیروزی خود را بر اسطوره ها رقم زد. او سارا سوریبس تورمو شماره 32 را در دور دوم با نتایج 6-3 و 6-4 شکست داد و روز شنبه کتی بولتر از بریتانیای کبیر را با نتیجه 6-1 و 6-1 در 51 دقیقه شکست داد و به مرحله یک هشتم نهایی رسید.

تان که دست‌های صاف و ابریشمی دارد و تمایل به بازی‌های تکه‌ای و دراپ شوت از هر دو بال دارد، در هفته اول ویمبلدون 44 امتیاز از 66 امتیاز خالص را به دست آورده است.

این یک مارک منحصر به فرد تنیس است که او بازی می کند، و تان اعتراف می کند که وقتی در نوجوانی با آن سبک بازیکن بازی می کرد، در جوامع تنیس چندان به او فکر نمی کردند. او می‌گوید که واقعاً فقط یک نفر در گوشه‌ی او بود و او را تشویق می‌کرد تا سبک بازی خود را بازی کند – ناتالی توزیات شماره 3 سابق جهان.

خبرنگاران تان رول روز شنبه گفت: “وقتی جوان بودم، به من گفتند که نمی توانم با این بازی بازیکن خوبی باشم، بنابراین برای من واقعا سخت بود.” من کمکی نداشتم و از نظر مالی واقعاً سخت بود.

اما یک نفر به من ایمان دارد. زمانی که من 18 ساله بودم، ناتالی توزیات بود و ما روی آن بازی کار می کنیم. فکر می کنم امروز کار می کند.»تان که در مرحله یک هشتم نهایی ویمبلدون با کوکو گاوف یا آماندا آنیسیموا روبرو خواهد شد، در روز ششم مقابل بولتر 16 برنده را در مقابل 5 خطای اجباری شکست داد.

او گفت: “من واقعاً شگفت زده شدم، زیرا فکر می کنم تاکتیک خوبی در برابر او بازی می کنم، زیرا در برابر کتی خیلی قوی بازی نمی کنم، زیرا او واقعاً سخت بازی می کرد و هر توپ واقعاً سخت بود.”

او واقعاً خوب خدمات می دهد. بنابراین، می‌دانی، همان طور که می‌توانم سرویس او را برگردانم، و چند قطعه، برخی فقط دراپ شات، رگبار، و همه چیز امروز کار می‌کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.