هالپ: همه با موراتوگلو

هالپ: همه با موراتوگلو


سیمونا هالپ سیتی اوپن را با موفقیت شروع کرد و امکان دیدن در بازی خود و شنیدن صدایی آشنا در سرش را داشت.

هالپ، شماره 1 سابق جهان، کریستینا بوکسا، بازیکن مقدماتی اسپانیا را با نتایج 6-3، 7-5 در بازی افتتاحیه خود در واشنگتن دی سی به میدان فرستاد.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

هالپ که در ست دوم 5 همه به بن بست رسیده بود، می توانست مربی را بشنود پاتریک موراتوگلو با وجود اینکه موراتوگلو در سایت نیست، اصرار در گوش او تکرار می شود.

هالپ می‌گوید: «در 5 سالگی به خودم گفتم وقتی در طول مسابقات دچار وحشت می‌شوم واقعاً چه چیزی به من می‌گفت: آرام باشم و فقط کاری را که باید انجام دهم انجام دهم. “پس فقط برای اینکه روی کاری که باید انجام دهم تمرکز کنم و برای انجام آن شجاع باشم، حتی اگر گاهی اوقات از دستم برود. فقط باید این کار را انجام دهم و انجامش دادم. امروز خیلی خوب کار کرد.”

می‌توانید درک کنید که چرا هالپ صدای موراتوگلو را در سرش می‌شنود: او با تیم موراتوگلو همراه است.

هالپ گفت: “همه چیز اکنون موراتوگلو است. تیم، 100٪ او است.” “هر چیزی که در اطراف من می گذرد، مربوط به آکادمی او و خودش است. من این تغییر را ایجاد کردم زیرا واقعاً احساس می کردم این کار را انجام دهم.

“فکر می‌کردم در 30 سالگی تنیس را تمام کنم، اما اکنون یک چیز خوب و جدید را شروع کردم. همه چیز کاملاً جدید است. بنابراین لذت خواهم برد. در واقع من از قبل لذت می‌برم. خواهم دید که در آینده چقدر می‌توانم خوب باشم. “

هالپ با بازگشت به واشنگتن دی سی برای اولین بار از سال 2017، می گوید که این روزها در دادگاه احساس وضوح می کند.

این زن 30 ساله رومانیایی گفت که احساس آرامش از کار او با موراتوگلو ناشی می شود. این زوج شراکت خود را در آوریل پس از جدایی هالپ و دارن کیهیل در پاییز گذشته آغاز کردند.


هالپ به رسانه ها در واشنگتن دی سی گفت: “دارن در سپتامبر سال گذشته مرا ترک کرد، بنابراین من او را ترک نکردم.”

شماره 16 جهان می گوید که از همکاری با موراتوگلو، مربی سابق سرنا ویلیامز، احساس شارژ می کند.

هالپ گفت: “آنچه که در این لحظه می توانم بگویم، بهترین اتفاقی است که می تواند برای من بیفتد، ملاقات با پاتریک. او انرژی فوق العاده ای دارد.” “او فوق العاده مهربان است. بنابراین کار کردن با چنین افرادی برای من بسیار مهم است.

“تمام تجربیات و همه توصیه های او شگفت انگیز است، بنابراین من از این دوره بسیار لذت می برم. او مرا به عشق تنیس بازگرداند، عاشق کار کردن، چیزی که قبلاً اتفاق نیفتاده است. اکنون من فقط هر روز بهترین تلاشم را می کنم. ما توقعات به ترتیب نتیجه نداشته باشید ما فقط انتظار داریم سخت کار کنیم و پیشرفت کنیم.

ما خواهیم دید که با هم چه کاری می توانیم انجام دهیم.»

اعتبار عکس: سیمونا هالپ اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.