هواداران چلسی به کاپیتان بعدی برای جایگزینی سزار آزپیلیکوئتا رأی می دهند – Talk Chelsea

ما نه تنها تیم تابستانی را بازسازی می کنیم تا با مالکیت جدید شروع کنیم، بلکه تصمیم بسیار بزرگی نیز داریم تا مطمئن شویم که برای آینده باشگاه درست عمل می کنیم.

اگر سزار آزپیلیکوئتا همانطور که انتظار می رود تابستان امسال را ترک کند، باشگاه به یک کاپیتان دائمی جدید نیاز دارد. به طور طبیعی، جورجینیو از قبل به عنوان نایب حکمرانی را به دست می گیرد، و اگر بماند، انتظار دارم این اتفاق بیفتد و سپس یکی از بازیکنان زیر به عنوان معاون جدید به میدان برود. بنابراین، من امروز به همین دلیل جورجینیو را در نظرسنجی قرار دادم، اما احتمال اینکه او همچنان تابستان امسال را ترک کند، وجود دارد.

می‌خواستم نظر هواداران آبی‌ها را بسنجیم، بنابراین پرسیدم که آنها دوست دارند ببینند چه کسی پس از آزپیلیکوئتا کاپیتان بعدی باشگاه می‌شود، و پاسخ‌ها تا حد زیادی کاملاً واضح بود.

تیاگو سیلوا با 43 درصد آرا پرطرفدارترین انتخاب بود. در رتبه بعدی ریس جیمز با 24 درصد آرا قرار گرفت و پس از آن جورجینیو و میسون مانت قرار گرفتند که هر دو 17 درصد آرا را به دست آوردند. این رای ها از بین 10000 رای دهنده به اضافه بود، بنابراین به خوبی نشان دهنده چیزی است که طرفداران آبی ها می خواهند ببینند.

اگر جورجینیو برود برای یکی دو فصل آینده، تیاگو سیلوا برای من خواهد بود و میسون مونت یا ریس جیمز را فعلا به عنوان نایب کاپیتان انتخاب می کنم. من نمی‌توانم بین این دو انتخاب کنم، اما یکی از آنها را تا زمانی که سیلوا ترک نکند، جانشین آن‌ها می‌کنم تا تجربه کاپیتانی را بدون فشار واقعی کاپیتان بودن به دست بیاورم. من فکر می کنم این یک پیشرفت خوب و طبیعی خواهد بود.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.