هواداران چلسی در مورد اینکه آیا می خواهند سزار آزپیلیکوئتا بماند یا خیر – صحبت با چلسی

امروز در پشت یک گزارش دیگر بحثی در جریان است. همه ما تا به حال شرایط را می دانیم. علاوه بر آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن، می‌توانیم هر دو مارکوس آلونسو و سزار آزپیلیکوئتا را در تابستان امسال از دست بدهیم.

این زوج اسپانیایی مورد نظر بارسلونا هستند و هر دو به شدت با جدایی در چند ماه آینده مرتبط هستند.

امروز گزارش شد که توماس توخل می خواهد سعی کند آزپیلیکوئتا را برای ماندن در باشگاه در این تابستان متقاعد کند و این باعث ایجاد بحث هایی در بین هواداران آبی شد. برخی فکر می کنند عاقلانه است که او را برای تجربه اش به عنوان عمق تیم حفظ کنند، برخی دیگر فکر می کنند اکنون زمان مناسبی برای خداحافظی و جدایی است.

تصمیم گرفتم یک نظرسنجی انجام دهم تا نظر هواداران را به طور کلی بسنجیم و این سوال ساده را پرسیدم، آیا می خواهید آزپیلیکوئتا تابستان امسال چلسی را ترک کند؟

نتایج واضح بود، همانطور که در زیر می بینید. این نظرسنجی هنوز زمان زیادی برای اجرا دارد [at the time of writing] اما در حال حاضر روشن است و ما حتی نیازی به اجرای آن نداریم. پس از تقریباً 5000 رأی، 85 درصد از رای دهندگان معتقدند که اکنون زمان خروج او از باشگاه است، در حالی که تنها 15 درصد خواهان ماندن او هستند.

شخصاً فکر می کنم زمان مناسبی برای ترک باشگاه است و اگر بخواهد تابستان امسال به بارسلونا برود و به بارسلونا بپیوندد، نباید مانع راه او شویم.

او در اینجا یک افسانه است و من نمی خواهم ببینم که با افول آشکار او خدشه دار شود. من همیشه برای او و همچنین چلسی به عنوان یک باشگاه احترام قائل خواهم بود. اما زمان تشکر، خداحافظی و موفقیت کاپیتان فرا رسیده است!

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.