وستهام اعجوبه نوجوان را زیر نظر دارد

وستهام پس از نزدیک شدن قرارداد کر کر اسمیت در آخرین مهلت نقل و انتقالات ماه گذشته ، به نظارت خود ادامه خواهد داد …

کلمه چیست؟

که با توجه به همیشه قابل اعتماد است ExWH کارمند، که در قسمت اخیر پادکست “The West Ham Way” به روز رسانی جدیدی در مورد وضعیت ارائه داد.

او گفت: “فردی به نام کر اسمیت که ما در روز مهلت نزدیک بود با او قرارداد ببندیم ، او همچنین یکی از کسانی است که ما او را زیر نظر داریم.”

آیا WHU باید کر اسمیت را در ژانویه امضا کند؟

آره!

نه!

نه!

آیرونز در تابستان با گوهر داندی یونایتد و The Sun’s مرتبط بود آلن نیکسون ادعا می شود که رقبای لیگ برتر ساوتهمپتون و کریستال پالاس نیز مورد توجه بوده اند.

حتی تصور می شد که مدیر دیوید مویس می خواهد این نوجوان 16 ساله برای مذاکره در مورد انتقال احتمالی به لندن بیاید ، که با توجه به سن او گویای این امر است.

مسترکلاس مویس

هامرز ، و به ویژه مویس ، در طول تابستان خریدهای بسیار هوشمندانه ای انجام دادند ، از ورود کرت زوما ، برنده لیگ قهرمانان ، تا اضافه شدن ستاره احتمالی آینده ، تیری نورز.

اسمیت بدون تردید یک قرارداد بلند مدت خواهد بود اما این واقعیت که 58 ساله دوست دارد شخصاً با او صحبت کند نشان می دهد که یک عنصر تیم اول در ذهن وجود دارد-و قابل درک است.

مدافع میانی جوان در حال حاضر تعظیم بزرگان خود را در برابر تروریسم انجام داده و در مجموع موفق به کسب رکورد شده است هفت حضور از ابتدای فصل گذشته

تصور می شود که اسمیت بند آزادسازی 500 هزار پوندی در قرارداد خود دارد که برای تیم های لیگ برتر مانند وستهم بادام زمینی است. او حتی با استون ویلا ، منچستریونایتد و اورتون تمرین کرده است پیک، بنابراین او به وضوح چشم خود را در سال های اخیر جلب کرده است.چه کسی هزینه بیشتری دارد؟


مارک کانولی ، باتجربه ، هم تیمی اش در Tannadice Park ، در آوریل امسال در مورد این نوجوان به روشنی صحبت کرد.

کر که در کنار من بازی می کرد فوق العاده بود. او 16 سال دارد و باورنکردنی است ، “او به خبرنگاران گفت بعد از شکست مقابل کیلمارنوک “این راهی است که باشگاه فوتبال می خواهد پیش برود ، بازیکنان جوان را به میدان می آورد و این پسر آماده است.”

استعداد ظهور شده 6 پا می تواند در قالب کارهایی که مویس در چند وقت اخیر انجام داده است ، قرار گیرد و بر پیشرفت استعدادهای آکادمی مانند بن جانسون نظارت داشته باشد.

اگر اسکاتلندی بتواند یکی از بزرگترین استعدادها را از کشور خود بدست آورد ، پس شایسته است که او در پنجره نقل و انتقالات یک ضربه مغرور دیگر انجام دهد ، به ویژه پس از آنکه اختیار کامل این تصمیمات به او داده شد.

و در اخبار دیگر ، ExWHU Employee ادعای نقل و انتقالات هیجان انگیز را در مورد علاقه وستهام به EFL “تغییر بازی” کنار می گذارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *