وست بروم ضربه مصدومیت کیان برایان را وارد کرد

وست برومویچ آلبیون از نظر آمادگی جسمانی کیان برایان در آستانه بازی سه شنبه شب خود در مسابقات قهرمانی ، ضربه بزرگی خورد.

آخرین خبر چیست؟

این بر اساس گزارشی از طرف بیرمنگام زندهاو مدعی شد که به نظر نمی رسد مدافع وسط به اندازه کافی مناسب برای حضور در درگیری مقابل دربی کانتی در The Hawthorns باشد.

در نتیجه ، گزارش نشان می دهد که به احتمال زیاد والرین اسماعیل در این دیدار با سه نفر از سدریک کیپره ، کایل بارتلی و سمی آجائی همراه خواهد بود – همان سه دفاعی که ناامیدکننده آلبیون را آغاز کردند. 1-1 آخر هفته گذشته با میل وال تساوی کنید.

آیا از برد مقابل دربی مطمئن هستید؟

آره

خیر

خیر

اسماعیل از بین می رود

با توجه به این که برایان در نتیجه آسیب های مربوط به مدافعان میانی فرانسوی اول قرارداد امضا شد مت کلارک و دارا اوشیغیبت احتمالی بازیکن 24 ساله در بازی امشب مقابل تیم قوچ ، مطمئناً مربی 45 ساله را دلسرد کرده است.

در واقع ، نه کیپره و نه آجایی در بازی میل وال کار زیادی نکردند تا اسماعیل را متقاعد کنند که شایسته حفظ جایگاه خود در ترکیب یازدهم هستند. سابق 56 درصد از دوئل های خود را از دست داد ، در 14 مورد مالکیت توپ را واگذار کرد و رتبه بازی SofaScore را کسب کرد 6.7، در حالی که آجایی خطایی مرتکب شد که منجر به شوت شد و 15 بار توپ را از دست داد و امتیاز بازی SofaScore را فقط دریافت کرد 6.4به

به این ترتیب ، اضافه شدن برایان به سه مدافع اسماعیل در بازی دربی تقریباً مطمئناً این بازیکن فرانسوی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد تا شانس خود را برای بازگرداندن باگی ها به بازی های قهرمانی فراهم کند.

با این حال ، متأسفانه برای سرمربی آلبیون ، به نظر می رسد او مجبور است بار دیگر بدون بازیکن سابق شفیلد یونایتد کنار بیاید ، که بدون شک ضربه ای به این بازیکن 45 ساله خواهد بود.

در اخبار دیگر: روزنامه نگار نشان می دهد که چگونه “کامل” 27 سال در حصول حرکت WBA موفق نبود ، او کودتای بزرگی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *