پایان چیزی که برای بازی تنیس بسیار مهم است

توسط کریس اودو | @TheFanChild | چهارشنبه 10 اوت 2022

اندی رادیک بخش بهتری از زندگی حرفه ای خود را با بلیط ردیف اول نمایش سرنا ویلیامز گذرانده است. قهرمان سابق شماره 1 جهان و قهرمان 2003 اوپن آمریکا، خواهران ویلیامز را از سنین جوانی می‌شناخت و بهترین فرد برای صحبت در مورد میراث آنها در روز سه‌شنبه در حالی بود که اخبار بازنشستگی قریب‌الوقوع سرنا از تنیس در سراسر جهان منتشر شد.

تنیس اکسپرس

رادیک گفت: «می‌دانی که قرار نیست تا ابد ادامه پیدا کند، اما هنوز هم از این خبر شوکه شده‌ای، نه به این دلیل که لحظه واقعی غافلگیرکننده است، بلکه به این دلیل است که به معنای پایان چیزی فوق‌العاده و بسیار مهم برای این بازی تنیس است». در کانال تنیس، جایی که او یک تحلیلگر است.

این آمریکایی اعتراف می کند که وقتی در سنین پیش از نوجوانی با آنها در آکادمی ریک مکچی تمرین می کرد، چنین موفقیت بزرگی را از سرنا و ونوس تصور نمی کرد.

“من به اندازه کافی خوش شانس بودم که وقتی نه و ده ساله بودم در آکادمی تنیس ریک مکچی و بسیاری از چیزهایی که در فیلم “کینگ ریچارد” دیدیم، یک صندلی ردیف اول برای نمایش سرنا داشتم. شماره 1 جهان گفت. صادقانه بگویم، بسیاری از ما در آکادمی اینگونه بودیم که “شما نمی توانید بدون انجام مسابقات رقابتی در جوانان حرفه ای شوید – چقدر مضحک است؟” خوب، حدس بزنید چه کسی مسخره بود، همه ما که زهره و سرنا را برای روند آنها حدس می زدیم.یا البته ویلیامز، با هدایت پدرشان ریچارد، مشتاق بودند که مسیر خود را ادامه دهند و ورزش تنیس را با شرایط خود تکان دهند. علیرغم فقدان حرفه جوانان، آنها در تور WTA به میدان رفتند و واقعاً هرگز به عقب نگاه نکردند.

رادیک می گوید که این ورزش به دلیل تأثیر آنها برای همیشه تغییر کرده است.

آنها با این ورزش نوآوری کردند. از نظر فیزیکی، با رقابتی که داشتند، راهی را طی کردند که به دو نفر از بزرگان تمام دوران تبدیل شدند. رادیک گفت: قبل از آن هرگز این کار را انجام نداده بودند، پدرشان ریچارد را به خاطر یافتن راهی برای دادن فرصتی به این دو دختر که زن و نماد ورزش ما شدند، قدردانی کرد. همه ما برای آن بهتر هستیم. عجیب است که من تمام عمرم آن را تماشا کرده‌ام و هنوز هم متنفرم که باید در نقطه‌ای تمام شود، و از اینکه دیگر نتوانم آن را تماشا کنم متنفرم.»

من برای او به عنوان یک دوست دلم تنگ خواهد شد، دلم برای تماشای او به عنوان یک طرفدار تنیس تنگ خواهد شد، اما خوشحالم که ما یک خداحافظی طولانی داریم، و می‌توانیم قدر او را برای ماه آینده بدانیم و جشن بگیریم. هر آنچه او و ونوس برای این بازی معنا کرده اند، که نمی توان اغراق کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.