پیشنهاد کیف پول ترنس کرافورد و شاون پورتر برای سه شنبه 14 سپتامبر ⋆ بوکس نیوز 24

نویسنده: دن آمبروز: مذاکرات بین قهرمان وزن وسط وزن WBO ، ترنس کرافورد و شاون پورتر اجباری ، نتوانسته است مبارزه ای را برای جلوگیری از پیشنهاد کیف انجام دهد.

در نتیجه ، سازمان جهانی بوکس برای فردا ، سه شنبه 14 سپتامبر ، یک مسابقه کیف پول را در وزنه های سنگین WBO در سان خوان ، پورتوریکو برنامه ریزی کرده است.

آیا رتبه برتر پیشنهاد کیف پول را از دست می دهد؟

این احتمالاً بدترین کابوس برای مروج کرافورد باب آروم از رتبه برتر و مدیریت پورتر در PBC است.

آنها باید برتری هایی مانند Triller Fight Club و Matchroom Boxing را که احتمالاً پیشنهادات زیادی را رد می کنند ، پیشی بگیرند.

برای رتبه برتر ، اگر آنها در مسابقه کیف پول خود را از دست بدهند ، برای آنها بد خواهد بود ، زیرا این می تواند نمونه دیگری از این باشد که یکی از مبارزان محبوب آنها به جای ESPN در سکوی دیگری به مبارزه پرداخته است.

Crawford-Porter یک مبارزه بزرگ است که می تواند برای هر پلتفرم شبکه ای یک تساوی بزرگ باشد و می توانید شرط ببندید که ادی هرن از Matchroom و رایان کاوانا از تریلر سه شنبه مناقصه خواهند کرد.

به تازگی ، تریلر در مسابقه کیف برای مبارزه تئوفیمو لوپز و جورج کامبوسوس جونیور برنده شد. تئوفیمو ، قهرمان بی چون و چرای سبک وزن ، یکی از درخشان ترین ستاره های جوان Top Rank است و متأسفانه ، او در ESPN نمی جنگد

“پیشنهاد مجدد کیف پول برای مسابقه اجباری بین قهرمان وزنه برداری WBO ترنس کرافورد و رقیب آن شاون پورتر ، ساعت 12 شب EST فردا ، 14 سپتامبر ، در دفاتر WBO در سان خوان برگزار می شود. از طریق صفحه فیس بوک WBO ، “WorldBoxingOrg ، به صورت زنده منتقل می شود.

پورتر غیرفعال اصرار دارد که او هنوز “تنظیم شده است”

“آیا فکر می کنم می توانم او را شکست دهم؟ شما مرا می شناسید. ”پورتر در مبارزه با کرافورد به فایت هایپ گفت.

مردم می گویند آیا او بازنشسته شده است؟ داره خنک میشه؟ آیا او آماده بازنشستگی است؟ ‘ آنچه امشب گفتم زمانی است که من آماده حضور در آنجا هستم و احساس می کنم آب میوه ها و همه چیز در جریان است. مرا در جریان می گذارد

“همه شما آموزش را نمی بینید. همه شما کار سختی را قبل از وقوع درگیری ها نمی بینید. تنها چیزی که می بینید این است که ما وارد رینگ شده و کارهایی را که انجام می دهیم انجام دهیم.

“بنابراین اگر به شما بگویم که تمرین می کنم و برای مبارزه آماده می شوم ، در حال تمرین و آماده شدن برای مبارزه هستم.

“اگر مرا در لس آنجلس ببینید ، اگر مرا در میامی ببینید ، اگر مرا در نیویورک ببینید ، من مشغول کار هستم ، من پول در می آورم ، کارهایی را که دوست دارم انجام دهم ، انجام می دهم ، اما من نیز در جریان هستم به

پورتر با صدای دفاعی گفت: “من تماشا می کنم ، آماده می مانم و همیشه آماده می مانم.”

پورتر دیگر فعال نمی ماند

به نظر برخی از طرفداران بوکس ، پورتر بیشتر بر روی اظهارنظر خود در PBC تمرکز کرده است تا بر حرفه خود در این مرحله. پورتر از زمان شکست سباستین فرملا در آگوست 2020 بیش از یک سال است که نجنگیده است و به نظر می رسد علاقه او به حرفه خود را از دست داده است.

اگرچه پورتر احتمالاً می تواند پول بیشتری برای مبارزه کسب کند ، اما به نظر می رسد که این موضوع را فراموش کرده است. آشکارا پوشیدن کت و شلوار و صحبت کردن برای پورتر آسان تر از مشت زدن است.

از برخی جهات ، پورتر خودش را به مایکی گارسیا تبدیل کرده است، جنگنده ای که از یکی از بهترین ها استفاده کرد اما دیگر به طور منظم نمی جنگد. وقتی مایکی را در یوتیوب می بینید ، او اتومبیل های خود را نشان می دهد و موهای خود را کوتاه می کند. در این بین ، حرفه مایکی تبخیر شده است.

با بی تحرکی پورتر و نمایش ضعیف او در برابر ارول اسپنس جونیور و یوردنیس اوگاس در سال 2019 ، تصور اینکه او در حال شکست دادن کرافورد است دشوار است. پورتر به اندازه کافی فعال نیست و مدتهاست که ظاهر خوبی ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *