چلسی باید آهسته و پیوسته پیش برود نه اینکه امسال برای قهرمانی عجله کند – Talk Chelsea

برای طرفداران فوتبال، این فصل از سال یک زمان خنده دار است.

هیچ بازی در حال اجرا نیست، و شما آرزوی شروع مجدد فصل را دارید، اما در عین حال، اخبار پرقدرت و سریع می آیند.

بازار نقل و انتقالات در جریان است و تیم ها در سرتاسر اروپا در حال انجام حرکت های تعیین کننده برای مدیران و بازیکنان هستند. مو صلاح امروز قرارداد جدیدی امضا کرده است، تاتنهام در حال خرید بازیکنان با 60 میلیون پوند است، منچستریونایتد به انقلاب هلندی خود ادامه می دهد و من سیتی در حال حاضر چند بازیکن جوان هیجان انگیز جهان را در آستانه فصل جدید جمع آوری کرده است.

در همین حال، چلسی، هیچ کاری انجام نداده است. خوب، حداقل آنها هیچ معامله ای را انجام نداده اند. ما مطمئن هستیم که آنها پشت صحنه سخت کار می کنند، و ما چیزهای زیادی می شنویم که نشان می دهد آنها در حال انجام تجارت هستند، اما می توانیم احساس ناامیدی طرفداران را تا زمانی که یک معامله انجام شده است درک کنیم.

اکنون به ماه جولای رسیده‌ایم، این ترس واقعی وجود دارد که نتوانیم همه چیزهایی را که نیاز داریم به دست آوریم، به خصوص با توجه به اینکه چقدر نیاز داریم. یک نگاه به شرط بندی ورزشی آنلاین مالزی شانس نشان می دهد که تیم هایی مانند تاتنهام به شدت شانس خود را برای به پایان رساندن بالاتر از ما در جدول فصل آینده کاهش داده اند، تنها با قوی تر شدن با ضعیف تر شدن ما.

ما می‌توانیم این تغییرات را معکوس کنیم، اما این کار به تلاش جدی و مقداری پول نقد جدی نیاز دارد.

بود دو مدافع میانی و یک سنتر فوروارد پایین – و امضای این سه تنها ما را به جایی که یک سال پیش بودیم برمی گرداند. ما ممکن است در پایان جلوتر از اسپرز کار کرده باشیم، اما اگر آنها چند هفته دیگر فرصت داشتند، ممکن بود ما را بگیرند.

هواداران چلسی خیلی از مربی خوبی که آنتونیو کونته است آگاه هستند – و اگر بازیکنانی را که می‌خواهد در اختیار او بگذارد، امسال تهدید بزرگی خواهند بود.

لیورپول و من سیتی خیابان هایی جلوتر از ما هستند و حتی اگر یکی از آنها از سرعت سال گذشته افت کند، باز هم برای رسیدن به آنها تلاش خواهیم کرد. Man U فقط می تواند بهتر شود و حتی آرسنال نیز در سال گذشته در مقاطعی وعده داده است.

تاد بوهلی همه اینها را می داند و می داند که قهرمانی در لیگ یک پروژه چند ساله خواهد بود. با توجه به میزان کار زیادی که باید در تیم انجام شود، ممکن است او تصمیم بگیرد که بهتر است کارها را به آرامی پیش ببریم و به دنبال ساختن تیمی باشیم که در مدت سه سال به اوج خود برسد، نه اینکه تمام تراشه هایش را در تلاشی محکوم به نقد کند. امسال این عنوان را دنبال کنید.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.