چلسی باید به دنبال بازیکنانی باشد که واقعاً می‌خواهند آنجا باشند – Talk Chelsea

من واقعاً از این فرهنگی که در طول زمان در چلسی شاهد آن بوده ام ناامید شده ام. برخی از بازیکنان آماده جنگیدن برای هدف نیستند و ظاهراً اصلاً نمی خواهند در باشگاه باشند.

ما باید بگوییم اینجا، و یک IF بزرگ، اما اگر روملو لوکاکو واقعاً آرزوی بازگشت به اینترمیلان را در تابستان دارد، پس آن مرد را رها کنید، هزینه پروازش را بپردازید، او را برای بادام زمینی بفروشید تا برای من اهمیت دارد.

ما اکنون باید این فرهنگ را در باشگاهی که بازیکنانی را به نام خود به طور نامتجانس امضا می کنند، تغییر دهیم و به جای اینکه آنها می خواهند اینجا باشند، آنها را امضا کنیم.

من دو مثال قوی از دقیقاً منظورم در اینجا دارم، Kepa Arrizabalaga و Jules Kounde.

به نظر می رسد کونده اولین خرید ما در تابستان خواهد بود و او می خواهد اینجا باشد. در واقع، او از اینکه تابستان گذشته نتوانست به آن ملحق شود ناراحت بود و او فقط منتظر است تا تابستان امسال نیز به ما بپیوندد. به نظر می رسد که او حتی باشگاه دیگری در نظر گرفته نمی شود. این همان بازیکنانی است که ما در چلسی به آن نیاز داریم.

ژول کونده سویا چلسی

عکس فران سانتیاگو/گتی ایماژ

کپا، از زمانی که جایگاه شماره یک خود را به ادوارد مندی از دست داد، به ندرت برای چلسی بازی کرده است. بدون گلایه، بدون ناله، بدون اظهار نظر بداخلاقی، بدون مصاحبه احمقانه با اسکای ایتالیا، فقط سخت کوشی و در صورت تماس گرفتن. او به طور کامل از هم تیمی هایش حمایت می کند و واقعاً تلاش می کند تا به اهداف چلسی کمک کند. این همان بازیکنانی است که ما در چلسی به آن نیاز داریم.

من از نداشتن بازیکنانی که می خواهند برای نشان بجنگند و فقط لذت و افتخار نمایندگی باشگاه چلسی را می خواهند، خسته شده ام. اینها بازیکنانی هستند که ما به آنها نیاز داریم تا تیم خود را با حرکت رو به جلو پر کنیم.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.