چلسی باید به وضعیت دروازه بانی رسیدگی کند – صحبت چلسی

هر اتفاقی که در این دو پنجره نقل و انتقالات بعدی در چلسی بیفتد، به احتمال زیاد آنها نیاز به جذب حداقل یک دروازه بان جدید در یکی از پنجره ها دارند.

Kepa Arrizabalaga مطمئناً از ادامه دادن به عنوان پشتیبان ادوارد مندی راضی نخواهد بود. به نظر می‌رسید که او در تابستان می‌رود، اما به هر دلیلی این اتفاق نیفتاد.

اما او واقعاً باید در حال حاضر نگاهی طولانی در آینه بیندازد و تصمیم بگیرد که چه چیزی در حرفه اش مهم است و اگر می خواهد آن را حفظ کند و آن را طولانی کند، واقعاً باید در اسرع وقت چلسی را ترک کند و من معتقدم. او خواهد.

ادوارد مندی قبلاً پیشنهاد قرارداد جدید از چلسی را رد کرده است و همچنین فرم اخیر او به درستی زیر سوال رفته است. بسیاری از هواداران چلسی در این فکر مانده اند که آیا او مردی است که می تواند به عنوان شماره یک آبی ها ادامه دهد. فکر می‌کنم او یک توپ‌باز فوق‌العاده بوده است، اما علامت‌های سوال با توپ در پای او بود.

کپا دروازه بان چلسی

عکس از رابین جونز/گتی ایماژ

گابریل اسلونینا در ژانویه به چلسی می‌آید و به نظر می‌رسد که آماده به چالش کشیدن در این باشگاه است. اما قرار دادن او به عنوان شماره یک در حال حاضر، عاقلانه نخواهد بود و صادقانه بگویم، مگر اینکه ما کپا را در ژانویه بفروشیم، در آن صورت من اسلونینا را به صورت قرضی برای بقیه فصل به داخل کشور می فرستم.

بنابراین، چلسی مطمئناً در دو پنجره نقل و انتقالات بعدی به دنبال یک دروازه بان جدید خواهد بود، خواه این دروازه بان شماره یک باشد و یا پشتیبان، آنها مطمئناً باید در آن بازار غوطه ور شوند.

من در واقع فکر می کنم این به زودی به یک اولویت تبدیل می شود، اما مشکل این است، خط هافبک و همچنین حمله! هنوز کارهای زیادی در باشگاه باید انجام شود، همه چیز یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.