چلسی به طور بالقوه به سمت پنجره نقل و انتقالات 10/10 می رود – گفتگوی چلسی

چلسی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی افزایشی دیرهنگام ایجاد می‌کند، نوعی افزایش که در واقع می‌تواند با دیدن پنجره نقل و انتقالات 10/10 به پایان برسد.

نگرانی‌ها در مورد اینکه چقدر کار برای انجام این پنجره داشتیم افزایش یافته است، بسیاری از بازیکنان هنوز خواهان ترک هستند و توماس توخل همچنان می‌خواهد چند بازیکن دیگر برای تقویت تیم به باشگاه بیایند.

اما اخیراً چلسی دیوانه وار مشغول بوده و به قول آنها “چیزهایی در حال رخ دادن هستند”. ما شروع به شنیدن نکات مثبت بیشتری در مورد حرکت هایی مانند مارک کوکورلا و وسلی فوفانا به چلسی کرده ایم.

مارک کوکورلا وسلی فوفانا

عکس از دیوید هورتون – CameraSport از طریق Getty Images

اما شاید مهمتر از آن، ما همچنین در مورد معاملات خروجی احتمالی مانند تیمو ورنر، کپا آریزابالاگا و مالانگ سار صدای مثبتی می شنویم.

همیشه قرار بود یک مورد خروجی برای ورودی‌ها باشد تا حداقل فضایی در تیم ایجاد شود و اوضاع متعادل شود. بنابراین، بسیار دلگرم کننده است که اکنون شاهد تحولاتی هستیم که به نظر می رسد در این چند روز اخیر در حال انجام آن هستیم.

البته، همه چیز در حال حاضر به پایان رساندن این معاملات است و ما هنوز در زمان نگارش این کار را انجام نداده ایم. اما تحرکات زیادی در مذاکرات وجود دارد و ما انتظار داریم که به زودی برخی معاملات تایید شود.

اگر چلسی بتواند از شر چند بازیکن خلاص شود و چند خرید دیگر در مناطقی که ما نیاز داریم انجام دهد، این پنجره، مالکان جدید در ابتدا، به راحتی 10/10 رتبه بندی خواهند شد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.