چلسی عاقلانه خواهد بود که CHO را به یاد نیاورد، اما این بستگی به شرایط دارد – Talk Chelsea

صحبت‌های امروز در چلسی عمدتاً در مورد این است که آیا آنها باید وینگر کالوم هادسون اودوی را در ژانویه به یاد بیاورند یا نه، یا اینکه باید به او اجازه دهند در قرارداد قرضی یک فصل خود در بایرلورکوزن بماند.

اکنون فقط سه ماه با پنجره نقل و انتقالات زمستانی فاصله داریم و این زمانی است که چلسی یک بند زنده در قرارداد قرضی هادسون اودوی به بایرلورکوزن دارد، به این معنی که اگر بخواهند می توانند او را در ژانویه فرا بخوانند.

برخی از گزارش‌ها امروز در حال پخش است که نشان می‌دهد چلسی در حال بررسی این کار است. شخصاً احساس اصلی من این است که نباید از این گزینه استفاده کنیم و وینگر را به صورت قرضی در بوندس لیگا نگه داریم، عمدتاً به این دلیل که او شروع خوبی در آنجا داشته و خیلی بیشتر از آنچه در چلسی بازی می کند، بازی می کند. او برای پیشرفت خود به یک فصل کامل و خوب نیاز دارد که در مسابقات منظم بازی کند.

با این حال، گراهام پاتر، سرمربی آبی‌ها می‌گوید که می‌خواهد هادسون-اودوی برگردد و به او می‌گوید که دقایق زیادی را با ما در چلسی بازخواهد داشت، پس شاید دیدگاه من در اینجا تغییر کند.

همچنین، اگر چلسی در نهایت به یکی از حکیم زیچ و کریستین پولیشیچ یا هر دوی آنها اجازه جدایی بدهد، آنها باید 100% بدون توجه به هادسون اودوی را فراخوانی کنند. اما بستگی به موقعیت دارد.

احساس اولیه من بدون در نظر گرفتن هیچکدام از موارد بالا ثابت می ماند و این عاقلانه است که هادسون اودوی را به خاطر او و به خاطر خودمان در لورکوزن برای تمام فصل در لورکوزن نگه دارم. ما به او نیاز داریم که به عنوان یک بازیکن کامل و آماده برای رفتن بازگردد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.