چلسی مصمم به جذب یک مدافع میانی لیگ برتر در کنار واردات خارجی – Talk Chelsea است

به گفته منبعی در باشگاه، چلسی در تابستان امسال دو مدافع میانی تیم اصلی خود را از دست داده است، و بدون توجه به برنامه های آنها برای استعدادهای جوانی مانند لوی کولویل، آبی ها مصمم هستند دو بازیکن با سابقه را برای جایگزینی آنتونیو رودیگر و آندریاس کریستنسن به خدمت بگیرند.

ژول کونده اولین ورود چلسی به این پنجره است. آنها مدتی است که در مورد مبلغ نهایی با سویا بحث می کنند، و در حالی که مذاکرات در حال طولانی شدن است، او هنوز هم شانس زیادی برای آبی شدن دارد.

او یک بازیکن اثبات شده است، با تجربه اروپایی و بازی های ملی فرانسه. اما او مانند جوسکو گواردیول یا کالیدو کولیبالی یا اکثر گزینه های برتر در دسترس باشگاه، تازه وارد لیگ برتر خواهد شد.

به گفته این منبع، به دلیل زمان انطباق لازم برای حتی با سابقه ترین ستاره هایی که به لیگ برتر می آیند، چلسی مصمم است تا بازیکنی را که لیگ برتر است، دومین خرید دفاعی خود را تجربه کند.

به همین دلیل است که مکس کیلمن از Wolves فصل گذشته به طور گسترده مورد شناسایی قرار گرفت و همچنین پیوندهای Nathan Ake که هفته گذشته ظاهر شد را توضیح می دهد.

گزینه‌های دیگر و کمتر مد روز نیز در شش ماه گذشته مورد توجه قرار گرفته‌اند، از جمله جیمز تارکوفسکی – که اکنون به اورتون پیوسته – و آدام وبستر از برایتون.

وسلی فوفانا از دیرباز مورد علاقه پیشاهنگان چلسی است، اگرچه هرگونه حرکت احتمالی برای او به مبلغ نهایی پرداخت شده برای کونده و همچنین قیمت درخواستی لستر بستگی دارد.

تغییرات در ساختار فوتبال چلسی در چند روز اخیر ممکن است به معنای پایان این استراتژی تابستانی باشد که تحت مالکیت قبلی تدوین شده بود. با این حال، به نظر می رسد این ایده بسیار معقولانه ای است که بین واردات پرخطرتر با بازیکنی که امیدواریم بتواند به زمین بازی کند و فورا وارد دروازه شود، تعادل ایجاد کند. حتی اگر سقف آنها شاید محدودتر از برخی از ستاره های آینده خارج از کشور باشد که هر روز در مطبوعات با آنها ارتباط برقرار می کنیم.

بخش‌های زیادی از تجارت نقل و انتقالات باشگاه در دوران رومن آبراموویچ وجود دارد که تاد بوهلی و تیم جدیدش به دنبال تغییر آن‌ها هستند – اما این ممکن است یکی از سیاست‌هایی باشد که ارزش حفظ کردن آن‌ها را در ورود به دنیای جدید شجاعانه داشته باشد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.