چهار بازیکن لیون از حضور در رنجرز محروم شدند

به روزرسانی تیم لیون در آستانه دیدار آنها با رنجرز در هفته آینده منتشر شده است.

آخرین خبر چیست؟

با توجه به لیست مصدومیت SportsGambler ، از طریق لنز ورزشی، چهارتایی از Tino Kadewere ، Leo Dubois ، Lenny Pintor و Jeff Reine-Adlaide قبل از سفر به Ibrox برای لیون محروم شده اند.

شاگردان استیون جرارد روز پنجشنبه در لیگ اروپا به مصاف لیگ 1 می روند و هر چهار بازیکن مذکور به دلیل مصدومیت غایب هستند.

آیا رنجرز لیون را شکست خواهد داد؟

آره

خیر

خیر

جرارد وزوز خواهد زد

جرارد با این به روزرسانی همراه خواهد شد زیرا این بدان معناست که تنها طرف او نیست که در دسترس بودن مشکل دارد. به نظر می رسد رنجرز بدون این تیم باشد فیلیپ هلندر، ایانیس هاگی و کانر گلدسون به دلایل مختلف ، که پیش از بازی نگران کننده است ، اما می توان نگرانی های سرمربی را کاهش داد زیرا دانستن اینکه حریفان خود نیز مشکلاتی دارند.

بیرون آمدن مهاجم جوان پینتور ضربه مهمی برای لیون نیست ، زیرا او فقط این کار را انجام داده است یک بازی بسیار کوتاه در لیگ 1 در حرفه خود ، اما راین-آدلاید ، دوبوآ و کادویر همگی خود را در بالاترین سطح فرانسه ثابت کرده اند. دو نفر اخیر هر دو بر اساس شش تیم برتر لیگ لیون قرار گرفتند رتبه بندی WhoScored (10 بازی یا بیشتر) فصل گذشته ، با دوبوآ در چهارم و کادویر در ششم.

Kadewere به طور خاص توجه خود را هنگام بسته بندی جلب کرد 10 گل و 3 پاس گل در 24 لیگ 1 برای لیون آغاز می شود. این بدان معناست که لباس فرانسوی برای سفر به گلاسکو بدون گزینه اصلی گلزنی خواهد بود و به طور بالقوه شانس رنجرز برای کسب نتیجه مثبت را افزایش می دهد.

در همین حال ، رینه-آدلاید در نیس در همان بخش به صورت قرضی حضور داشت و میانگین نمره قابل توجهی داشت WhoScored امتیاز 6.90 در خط هافبک مرکزی او اکنون به لیون بازگشته است اما در بازی روز پنجشنبه مقابل رنجرز در دسترس نخواهد بود.

این نشان می دهد که تیم پیتر بوز بدون سه گزینه خوب خواهد بود ، دوبوآ و کادور فصل گذشته ثابت کردند که از بهترین بازیگران باشگاه بودند. بنابراین ، جرارد باید خوشحال باشد که آنها پنجشنبه مقابل تیم او بازی نخواهند کرد.

با این حال ، اکنون بر عهده رنجرز است که بیشترین نگرانی های مصدومیت حریف را داشته باشد. جرارد مطمئناً امیدوار است که این گروه شروع مثبتی داشته باشد تا بستری برای آنها فراهم شود تا بتوانند در پاییز و زمستان به سایر بازیها راه یابند.

و در اخبار دیگر ، ادعای نقل و انتقالات بر روی گوهر رنجرز ظاهر می شود که “نمونه ای عالی” است ، طرفداران سر و صدا خواهند کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *