چگونه چلسی ممکن است در یک 3-5-2 صف آرایی کند – صحبت با چلسی

اگر موفق به گرفتن شد کنفرانس مطبوعاتی کالیدو کولیبالی امروز بعد از ظهر، پس ممکن است شما نیز متوجه این قطعه شده باشید.

هنگامی که از او در مورد سازگاری با یک باشگاه جدید پرسیده شد، او اشاره کرد که باید خود را با ترکیب جدید، یعنی 3-5-2 وفق دهد. توجه کنید، او به طور کاملاً مشخص این تنظیمات را به جای 3-4-3، که ما عمدتاً با آن در فصل گذشته بازی کردیم، گفت.

بنابراین، آیا این فقط یک اشتباه بود، یا اینکه توماس توخل واقعاً قرار است ترکیب‌ها را تغییر دهد؟

با بازیکنانی که داریم و بازیکنانی که با آنها ارتباط داریم منطقی است، اما من تعجب خواهم کرد که اگر او تغییر کند، پس چرا ما آن را در پیش فصل امتحان نکرده ایم؟

توماس توخل سرمربی چلسی

عکس از هنری براون/گتی ایماژ

به هر حال، من طرفدار آن هستم، بیایید نگاهی به یک یا دو راه بیندازیم که می‌توانیم در ترکیب قرار بگیریم، و من می‌خواهم چند بازیکنی را که به شدت با آنها در ارتباط هستیم این هفته نیز اضافه کنم، فقط برای بهتر کردن شرایط نگاه کردن

ترکیب زیر اولین ترکیب اولیه خواهد بود و چیزهای زیادی در این مورد وجود دارد که مرا هیجان زده می کند.

بازی Mason Mount در یک نقش آزادتر در مرکز، جایی که می تواند آسیب بیشتری وارد کند، و دو نفر جلوی Sterling و Havertz بسیار جذاب خواهد بود.

ترکیب چلسی

اما ما همچنین در این ترکیب، با توجه به تیم فعلی، یک طرف “سیم دوم” بسیار خوش طعم نیز خواهیم داشت.

ترکیب چلسی

من شخصاً این ترکیب را ترجیح می دهم، اگر باید با سه پشتیبان برویم. در حالت ایده‌آل، ترجیح می‌دهم یک دفاع چهار دفاعی ببینم، اما فکر می‌کنم برای بازی با یک DM تنها به یک هافبک دفاعی جنگنده‌تر نیاز داریم.

البته حرکات بیشتری وجود خواهد داشت و تغییرات متفاوتی وجود خواهد داشت، اما من فکر می کنم 3-5-2 بهترین نتیجه را از تعداد بیشتری از بازیکنان ما می گیرد، بنابراین امیدواریم کولیبالی منظورش را داشته باشد و این فقط یک لغزش نبوده است!

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.