کمی نمک برای گمانه زنی های نقل و انتقالات لازم است – چلسی صحبت کنید

فصل احمقانه، یا همان طور که اکثر مردم آن را می شناسند، پنجره نقل و انتقالات، اغلب، بسیار احمقانه است. اما برای چلسی در حال حاضر، اوضاع احمقانه‌تر شده است، و پنجره نقل و انتقالات هنوز باز نشده است، و ما حتی به تازگی صاحبان رسمی جدیدی را در اختیار نداریم!

این تصاحب در نهایت امروز به طور رسمی تایید شد وب سایت چلسیو تحریم‌ها از امروز، اکنون بر روی باشگاه ما برداشته شده است، یعنی می‌توانیم تابستان امسال وارد بازار نقل و انتقالات شویم و می‌توانیم مذاکرات را برای جذب رسمی بازیکنان آغاز کنیم.

اگر فهرستی از اهداف نقل و انتقالات ادعایی یا بازیکنان مرتبط با چلسی در چند هفته گذشته بنویسید، چیزی جز یک مقاله نخواهد بود. و در حالی که من مطمئن هستم که رسانه ها شروع به شنیدن خبر یک یا دو بازیکن می کنند که توماس توخل می خواهد تابستان امسال به تیم خود اضافه کند، هیچ راهی وجود ندارد که کسی بداند یا بتواند پیش بینی کند که تابستان امسال در باشگاه چه اتفاقی خواهد افتاد.

اجازه دهید مالکان جدید پای خود را زیر میز بگذارند و حداقل یک یا دو جلسه با توماس توخل و بقیه اعضای هیئت مدیره فعلی چلسی برگزار کنند. سپس من فکر می کنم که ما شروع به شنیدن گزارش های واقعی از مسیری که خواهیم رفت و نوع بازیکنانی که در تابستان امسال به خدمت خواهیم گرفت، خواهیم شنید.

به نظر من همه اینها تا به حال حدس و گمان های زیادی بوده است. هیستری زیاد. اما این ماهیت هیولا است و من معتقدم که حداقل برخی از حدس و گمان ها، مانند پیوستن ژول کونده به باشگاه، محقق خواهد شد. فکر می‌کنم یک هفته آینده همه چیز روشن‌تر خواهد شد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.