کورنت احساس کرد که در حال آمدن است، سپس از ایگا سویاتک در ویمبلدون ناراحت شد

بر کسی پوشیده نیست که کورنت این هفته در SW19 آسیب پذیر بود. بیایید با آن روبرو شویم که لهستانی نمی‌تواند خود مسلط و جهان‌شکن او در کمتر آشناترین سطحش باشد. او اولین نفری نیست و آخرین نفری هم نخواهد بود که در چمنزار سرسبز ویمبلدون مبارزه می کند.

زمان نشان خواهد داد که آیا او برای سطح تسلط دارد یا خیر. اما امروز زمان به نفع کورنت بود.

کورنت گفت: “من فکر می کردم که اینجا بهترین فرصت برای من برای انجام این کار است.” «شاید این سطح کمتر خوب او بود. او در زمین خاکی و زمین سخت بسیار خوب است. و گراس، می‌دانی، می‌دانستم که فرصت کمی برای انجام کاری دارم. می‌دانستم که باید بازی بسیار محکمی انجام دهم. فکر می کنم این کاری است که امروز انجام دادم.

«این اعتقاد از ابتدا وجود داشت. من فکر می‌کنم داشتن آن بسیار مهم است، در غیر این صورت هیچ شانسی در مقابل این نوع بازیکنان ندارید.»

2022 درخشان

کورنت در 32 سالگی سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت. او در مسابقات آزاد استرالیا سیمونا هالپ را شکست داد و به اولین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم رسید.

در ملبورن، زمانی که رکورد بیشترین بازی های اصلی را قبل از رسیدن به یک چهارم نهایی در تاریخ اوپن اِرا به نام خود ثبت کرد، به خاطر پشتکارش پاداش گرفت. رکورد قبلی توسط بازیکن فرانسوی فابریس سانتورو 54 ثبت شده بود.

ظاهراً او را راضی نکرد.

او در مرحله یک شانزدهم نهایی ویمبلدون به مصاف آژلا تاملیانوویچ می‌رود تا دومین مرحله یک چهارم نهایی حرفه‌ای خود را دنبال کند.

کورنت گفت: “من واقعاً از اینکه بهترین سال خود را در اسلم انجام می دهم بسیار شگفت زده هستم.” من هرگز به اندازه امسال در اسلم خوب بازی نکرده ام. بسیار تعجب آور است. من این انتظار را نداشتم.

“البته، معنی زیادی دارد. همچنین شاید به این معنی باشد که من بالغ تر هستم، فقط از نظر ذهنی بهتر می توانم این نوع موقعیت ها را اداره کنم. من فقط هر بار که در مسابقات اسلم به زمین می روم بسیار انگیزه دارم، به خصوص امسال بنا به دلایلی. آن کار می کند. من نمی دانم. تکه های پازل فقط با هم می روند. دارم خیلی خوش میگذره فکر می کنم از همه چیز کمی بیشتر فاصله می گیرم. حدس می‌زنم این به من کمک زیادی می‌کند که در زمین بازی بهتر باشم و بهترین نسخه خودم باشم. من نمی دانم.”

One thought on “کورنت احساس کرد که در حال آمدن است، سپس از ایگا سویاتک در ویمبلدون ناراحت شد

  1. Crytoaffok جولای 3, 2022 at 6:50 ق.ظ

    استقلال مالی همان چیزی است که همه نیاز دارند. https://agoDa.dkworld.de/gotodate/go

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.