کیرگیوس به تعرض به دوست دختر سابق متهم شد

کیرگیوس به تعرض به دوست دختر سابق متهم شد


نیک کیرگیوس به تعرض به دوست دختر سابقش متهم شده است.

کیرجیوس، بازیکن دو دوره یک چهارم نهایی ویمبلدون، در ماه آگوست دادگاهی خواهد شد تا با اتهام تجاوز به دوست دختر سابق کیارا پاساری روبرو شود.

پلیس منطقه پایتخت استرالیا تایید کرد کانبرا تایمز که کیرگیوس متهم شد و اوایل ماه آینده در دادگاه حاضر می شود.

پلیس روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: پلیس ACT می تواند تأیید کند که یک مرد 27 ساله واتسون قرار است در 2 آگوست در رابطه با یکی از اتهامات حمله مشترک پس از یک حادثه در دسامبر 2021 با دادگاه قضایی ACT روبرو شود.

وکیل کیرگیوس، جیسون موفت، به کانبرا تایمز گفت که موکلش از این اتهام آگاه است.

آقای موفت به کانبرا تایمز گفت: «این در چارچوب یک رابطه داخلی است.

کیرگیوس 27 ساله قرار است برای حضور در نیمه نهایی ویمبلدون به مصاف کریستین گارین برود.

به گفته پلیس استرالیای جنوبی، اکتبر گذشته، پلیس آدلاید به دلیل “مشاهده لفظی” به دلیل “مشاهده لفظی” به اتاق هتل کیرجیوس و پاساری در قرنطینه در اتاق هتل فراخوانده شدند.

پلیس استرالیای جنوبی گفت: سپس از این زوج خواسته شد که “باقی مانده قرنطینه خود را در اتاق های جداگانه بگذرانند.” News.com.au.

بنا بر گزارش ها، این مشاجره از پست اینستاگرامی به اشتراک گذاشته شده توسط پاساری سرچشمه می گیرد که نشان می دهد کیرگیوس در رختخواب با “دختری برهنه” که دوست دختر او نیست، است.

جوکوویچ نواک

پاساری در توضیح این عکس نوشت: «اون دختری که با او برهنه است، اتفاقاً من نیستم. امیدوارم که آن را روشن کند.» پاساری این عکس را در پاسخ به سوال یکی از فالوورها در جریان پرسش و پاسخ اینستاگرامی که با هواداران انجام داد منتشر کرد.

پاساری بعداً یک کپی از مبادلات متنی بین خود و کیرگیوس را در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرد، همراه با تصاویری از این تبادل. منتشر شده توسط News.com.au کیرگیوس انکار می کند که بین او و زنی که در رختخواب با او عکس گرفته است اتفاقی افتاده است.

“من هیچ کاری با او انجام ندادم. فکر نمیکنی الان بهت بگم؟” کیرگیوس در پیامک پرسید.

«نه. پاساری قبل از اینکه دوست پسرش را به سر کار بیاورد، پاسخ داد: «به این فکر نمی‌کنم که وقتی دختر دیگری در کنارت باشد، چه دردی برای من ایجاد می‌کنی».

“من نمی دانستم که دارم؟ خواب بودم!” کیرگیوس پاسخ داد.

پاساری گفت: «حتما احمقی.

کیرگیوس گفت: «من غش نیستم.

اعتبار عکس: کیارا پاساری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.