گراهام پاتر شانس زیادی برای همکاری با تیم چلسی خواهد داشت

چلسی اکنون با استانداردهای فوتبال مدرن در دوره ای کاملا منحصر به فرد قرار دارد.

با توجه به شرایط مختلف، آبی ها فقط یک بازی بین 7 سپتامبر و 1 اکتبر برگزار می کنند. با توجه به عجله فوق‌العاده‌ای که باعث شده ما دو سال در تمام فصل دو بار در هفته بازی کنیم، این یک طلسم بسیار عجیب است.

این بدان معناست که گراهام پاتر با زمان استثنایی در زمین تمرین با تیمش، شانس عالی برای به دست گرفتن مسئولیت را دارد.

بسیاری از آنها بعداً در ماه برای تعطیلات ملی خواهند رفت، اما حتی آنها نیز تا زمانی که نزدیک شود، دو هفته تمرین خوبی را با مربی جدید خود سپری خواهند کرد.

بازیکنانی که به تیم های ملی خود نمی روند – و این شامل تعداد زیادی از بازیکنان تیم اصلی و جوانان واقعاً با استعداد است – زمان واقعاً استثنایی با پاتر خواهند داشت تا او را تحت تأثیر قرار دهند و اصول او را جذب کنند.

واقعاً نمی‌توانست بهتر از این برنامه‌ریزی شود، و برای مربی‌ای مثل پاتر ممکن است این شانس را به او بدهد که در باشگاهی مثل چلسی موفق شود، جایی که صبر همیشه کوتاه است، مهم نیست چه کسی شما را منصوب کرده است. او به هر مزیتی که می تواند به دست آورد نیاز دارد. او اعتباری در بانک دارد که توسط مالکان جدید ما منصوب شد، اما همانطور که توماس توچل نشان داد، حتی مقداری اعتبار می تواند خیلی سریع فرسایش یابد.

آخرین نتایج چلسی عالی نبوده‌اند – و آن‌قدر بد بودند که می‌توانستند مدیر ارشدی مانند توخل را اخراج کنند، علی‌رغم این ادعا که این تصمیم مستقیماً با عملکردها مرتبط نبود. تساوی چهارشنبه گذشته موقعیت ما را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نیز بسیار بدتر می کند.

اما به طور کلی مزایای زیادی برای این مجموعه وجود دارد، و مطمئناً مربی جدید بهانه ای را که اکثر روسای منصوب شده در نیمه فصل دارند را نخواهد داشت – اینکه آنها به سختی یک جلسه در زمین تمرین یا در اتاق جلسات با مربی جدید خود داشته اند. تیم، زیرا از اکتبر تا مارس از استادیوم به جلسه ریکاوری می روند و به سختی یک روز کامل در کوبهام کار می کنند.

هزینه ای که آنها می پردازند پایین است، زمانی که آنها مجبور می شوند این دو بازی لیگ را که از دست داده اند، پس از یک جام جهانی خسته کننده که به طور نامتناسبی بر تیم هایی مانند چلسی که بازیکنان زیادی در آن دخیل هستند، تحت تاثیر قرار دهد.

اما این یک مشکل برای چلسی آینده و پاتر آینده است – در حال حاضر او فقط به مدتی با بازیکنان و چند برد در هیئت مدیره نیاز دارد.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.