گرفتن یک DOF جدید به اندازه هر چیز دیگری در این تابستان – Talk Chelsea

مالک جدید چلسی، تاد بوهلی، تبدیل به جک همه معاملات در باشگاه شده است، او به معنای واقعی کلمه همه کارها را انجام می دهد، حداقل برای تابستان امسال.

بوهلی این هفته رسماً به عنوان رئیس جدید چلسی تأیید شد، نقشی که ظاهراً همیشه در ذهنش بود و زمانی که او و کنسرسیومش مالکان جدید باشگاه شوند، آن را انجام خواهد داد.

اما نه تنها این، در همان اطلاعیه تأیید شد که بوهلی نیز با جدایی مارینا گرانوفسکایا، مدیر ورزشی موقت باشگاه خواهد بود. این عالی است، و من علاقه و کار سخت او را برای آن دوست دارم، که قابل تحسین است. با این حال، مدیر جدید فوتبال باید در تابستان امسال مانند هر چیز دیگری اولویت مهمی داشته باشد.

چلسی، توماس توخل، و خود بولی، همگی به یک متخصص فوتبالی با تجربه نیاز دارند تا وارد شود و در کنار تیم جذب، پیشاهنگان و مدیر کار کند تا مطمئن شود که ما همچنان تصمیمات درست فوتبالی را در بازار نقل و انتقالات اتخاذ می کنیم. ، و در داخل با قراردادها و بازیکنان آکادمی. این بسیار مهم است.

با احترام به توخل، او قبل از هر چیز یک سرمربی است و زمانی برای جستجوی استعدادهای جدید نخواهد داشت. بوهلی، با احترام، تاجر بسیار باهوشی است و برای این باشگاه شگفت انگیز خواهد بود، اما او اصلاً تجربه ای در فوتبال ندارد.

من واقعاً معتقدم که یک مدیر ورزشی جدید نیز خریداری خواهد شد زیرا همانطور که قبلاً گفتم، بوهلی مرد بسیار باهوشی است و او می داند که باشگاه زودتر به یک DOF جدید نیاز خواهد داشت.

اگر می خواهید در Talk Chelsea حضور داشته باشید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.