گروه‌هایی که با استفاده از روابط عمومی قوی برای چلسی پیشنهاد می‌دهند، اما شما باید گروه‌های آرام را تماشا کنید – Talk Chelsea

کسانی که در سکوت عمل می کنند، اغلب با موفقیت عمل می کنند.

این یک نقل قول هوشمندانه از یک فیلسوف یا چیزی عمیق مانند آن نیست. این چیزی است که در طول سال‌های زندگی‌ام آموخته‌ام و معتقدم می‌تواند برای چیزی مانند تلاش برای خرید یک باشگاه فوتبال جدید به ارزش ۳ میلیارد پوند بسیار مرتبط باشد!

برخی بر این باورند که آنهایی که باید جدی‌تر از همه آنها را جدی بگیرید، و کسانی که در خرید چلسی جدی‌تر هستند، کسانی هستند که سکوت می‌کنند. و اگرچه ممکن است این انجیل کامل نباشد، من معتقدم چیزی در این وجود دارد که ما واقعاً باید به آن توجه داشته باشیم.

استفان پاگلیوکا تا به امروز به شدت ساکت بوده است. او یک کلمه نگفته است. و در بیانیه طولانی خود، که در ادامه می توانید به طور کامل بخوانید، او در واقع با پرداختن به این واقعیت و اینکه چرا ترجیح می دهد در سکوت فعالیت کند، شروع می کند. او احساس می کرد که نیاز به صحبت کردن دارد، احتمالا برای ما هواداران چلسی بیش از هر چیز دیگری.

پاگلیوکا گفت: «در طول زندگی و حرفه‌ام، اخلاق من همیشه این بوده است که بی‌صدا، با صداقت کار کنم و اجازه بدهم اقدامات و نتایج من با صدای بلند صحبت کنند. با این حال، شفاف سازی و اطمینان به حامیان در مورد گروه پیشنهادی ما و تعهدات آن ضروری است، تا تاکید کنیم که چقدر مسئولیت بالقوه خود را در قبال چلسی جدی می گیریم.

بیانیه کامل اینجا – زنده! مالکیت/به روز رسانی اخبار عمومی (substack.com)

سپس مشخصاً او به روابط عمومی معمول ادامه داد، که کاملاً مورد انتظار است و من در واقع هیچ مشکلی با آن ندارم. من شفافیت بیشتر پیرامون پیشنهاد دهندگانمان را به سکوت کامل ترجیح می دهم، و اهمیت روابط عمومی خوب را درک می کنم، زیرا واقعا کار می کند.

اما بله، ما باید مراقب کسانی باشیم که در سکوت فعالیت می کنند و احتمالاً به اندازه بقیه شانس دارند. کنسرسیوم مارتین بروتون نیز تا حد زیادی در سکوت کار کرده است، بنابراین آنها یکی دیگر از افرادی هستند که به طور بالقوه می توانند وارد شوند و همه ما را شگفت زده کنند.

حداقل می توان گفت جالب است، و من به کسانی که ترجیح می دهند در سکوت حرکت کنند، احترام می گذارم، حتی اگر در همان زمان، دوست دارم تا آنجا که ممکن است در مورد مالکان جدید بالقوه باشگاه محبوبمان بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.