یک درس خوب برای آینده

توسط کریس اودو | @TheFanChild | دوشنبه 30 می 2022

مارکوس بغداتیسقهرمان سابق گرند اسلم و مربی استفانوس سیتسیپاس به تنیس حالا می گوید که این یونانی می تواند از شکست سخت خود در روز دوشنبه در پاریس درس بگیرد.

تنیس اکسپرس

او همچنین از اجرای هولگر رون تمجید کرد.

او در مورد برد Rune گفت: “البته، منظورم این است که بسیار چشمگیر است.” او من را تا حدودی به یاد آندره آغاسی می اندازد و توپ را زود به دست می آورد و ضربه های بسیار محکمی می زد. و فقط از دست بیشتر او از این دراپ شات استفاده کنید.”

بغداتیس گفت که تسیسیپاس چیزهای زیادی برای آموختن از از دست دادن خود دارد.

او گفت: “باز هم، من فکر می کنم استفانوس، بازگشت به آن مسابقه، اینجا در اوپن فرانسه آسان نبود.” او چهار بازی انجام داد. فکر می کنم او می توانست بهتر از این کار کند، فکر می کنم وضعیت روحی خوبی نداشت. و او در بهترین حالت خود نبود، اما با این حال، منظورم این است که برای Rune بسیار خوب است.”

بغداتیس بر این باور است که رولان گاروس فرصت های بیشتری را برای کسب یک گرند اسلم به سیتسیپاس خواهد داد.

او گفت: “قطعاً، من فکر می کنم این تورنمنت است که او می تواند برنده شود.” فکر می کنم او باید از مسابقات امسال درس بگیرد. من فکر می کنم بسیار مهم است که بفهمیم چه چیزی در ذهن او در بازی اش گذشته است و چرا او امسال چنین تورنمنت سخت و سختی داشت، و فکر می کنم اگر راه حلی پیدا کنید و ببینید چه چیزی می توانید از این مسابقات بیاموزید، فکر می کنم یک درس خوب برای چند سال آینده.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.