10 فوق العاده قابل بازگشت

دیمیتروف: 10 تاپ فوق العاده قابل بازگشت


گریگور دیمیتروف مدتی را صرف دویدن پله‌ها در نزدیکی خانه‌اش برای بازگشت خود کرد.

دیمیتروف که رتبه 19 را دارد، قصد دارد به جمع 10 تیم برتر صعود کند.

سورپرایز سرنا: خواهران ویلیامز با هم در سیتی اوپن ضربه زدند

دیمیتروف سیتی اوپن خود را با پیروزی 6-1، 3-6، 7-5 آغاز کرد آدریان مانارینو.

این اولین مسابقه دیمیتروف از زمانی بود که کشاله ران او را مجبور به بازنشستگی از بازی افتتاحیه ویمبلدون مقابل استیو جانسون کرد.

تنیس اکسپرس

پنج سال از قهرمانی دیمیتروف در سینسیناتی و فینال ATP در یک فصل می گذرد، اما این بازیکن بلغاری معتقد است که می تواند به 10 تیم برتر بازگردد.

دیمیتروف به رسانه ها در واشنگتن دی سی گفت: “من هنوز معتقدم که می توانم به اوج برگردم. می توانم بگویم که این هدف اصلی من در حال حاضر است.” “من مدت زیادی توانسته ام 20 نفر برتر باشم. مدت زیادی در 10 نفر برتر بودم. من 3 نفر در جهان بودم.

من این فرآیند را طی کرده‌ام و می‌دانم چه چیزی لازم است. می‌دانم که امکان دارد دوباره این کار را انجام دهم. این کار با یکنواختی انجام خواهد شد، اما البته همه چیز به من بستگی دارد.»


مرحله بعدی برای دیمیتروف درگیری دور یک شانزدهم با سباستین کوردا 22 ساله آمریکایی است—یکی دیگر از بازیکنان با استعداد با آرزوهای 10 تاپ.

دیمیتروف 31 ساله معتقد است که تجربه او می تواند به او در بازگشت به 10 تیم برتر کمک کند.

دیمیتروف گفت: “البته هدف نهایی که برای من باقی می ماند بازگشت مطلق به 10 تیم برتر است. فکر می کنم این برای من فوق العاده قابل انجام است.” “باز هم، اگر ثبات خوبی دارم، چرا با اسلم‌ها بزرگ‌تر نمی‌شوم؟ من آنجا بوده‌ام، این کار را انجام داده‌ام. می‌دانم چگونه در مسابقات طولانی بازی کنم.

“همانطور که گفتم، من در بانک چیزهای زیادی دارم که چرا چیزی از آن نگیرم؟ فکر می کنم، باز هم، شما سالم می مانید و هر بار که بیرون هستید به خود فرصت می دهید.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.