Badosa در مورد درد در اسپانیا

Badosa در مورد درد در اسپانیا


مادرید سکوی پرشی برای موفقیت بود پائولا بادوسا بهار گذشته

امروز، شماره 1 اسپانیا دچار مصدومیت بازگشتی شد.

بیشتر: بکر به زندان محکوم شد

شماره 1 سابق جهان سیمونا هالپ 9 بازی متوالی را پشت سر گذاشت و بادوسا را ​​6-3 و 6-1 اخراج کرد.

این یک شکست دوچندان سخت برای بادوسا بود که مشکل شانه او را آزار داد و حالا رتبه 2 را از دست خواهد داد. قهرمان رولان گاروس باربورا کریچیکووا در رده بندی زنده از بادوسا پیشی گرفت برای بدست آوردن مجدد شماره 2

بادوسا به رسانه ها در مادرید گفت: “بله، بهترین لحظه در حال حاضر نیست. خیلی بد.” “نمی دانم. باخت در خانه سخت است. هفته سختی هم بود. خیلی استرس زا، خیلی چیزها. قرعه کشی سختی هم همینطور. اما چطور پیش می رود، و من باید آن را بپذیرم. .

“فکر می‌کنم به روزهای تعطیلی نیاز دارم، زیرا تورنمنت‌هایی وجود دارد که به نظر می‌رسد پنج تا هستند، و در حال حاضر هم همینطور است. بنابراین، بله، فکر می‌کنم باید کمی استراحت کنم.”

تنیس اکسپرس

قهرمان 2021 ایندین ولز به صراحت در مورد فشاری که هنگام بازی در خانه احساس می کرد قبل از شروع مسابقات صحبت کرد. بادوسا نفر دوم در سقوط از زمین به نفر سوم آرینا سابالنکا قهرمان سال 2021 و نفر پنجم کارولینا پلیسکووا پیوست.

Badosa باخت امروز را به عنوان موردی خلاصه کرد که هالپ قهرمان دو دوره در سطح بالایی بازی می کرد در حالی که اسپانیایی در تلاش برای زدن شوت بین خطوط بود.

بادوسا گفت: “خب، من مطلقاً همه چیز را از دست دادم. به همین دلیل است که فقط توانستم چهار بازی را ببرم.” او واقعاً، واقعاً خوب بازی کرد. خدمات خوبی ارائه کرد. او در بازی با پای خود بسیار سریع عمل کرد. در لحظات مهم، توپ به سمت او افتاد و در پایان روز فقط باید او را تشویق کنیم. به همین دلیل است که او قهرمانی در این ورزش».

اعتبار عکس: پورشه تنیس جایزه بزرگ فیس بوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.