Badosa: فشار لذت رو به روی هالپ

Badosa: فشار لذت رو به روی هالپ


پائولا بادوسا انعطاف پذیری و قدرت آتش را برای بازگشت او به مادرید به ارمغان آورد.

بادوسا در اولین تورنمنت خود به عنوان شماره 2 جدید جهان، 9 بازی متوالی را پشت سر گذاشت و قهرمان چارلستون 2021 را اخراج کرد. ورونیکا کودرمتووا 6-3، 6-0.

بیشتر: سیمونا هالپ آتش را می یابد

بادوسا، که سال گذشته به عنوان وایلد کارت به نیمه‌نهایی مادرید رسید، چهار بازی از شش بازی آخر را با عشق برد، از جمله با انداختن سه چنگال مستقیم عشق برای مهر و موم کردن یک شلیک 65 دقیقه‌ای که او را به دور دوم پرفروش مادرید می‌فرستد.

بازیکن دوم اسپانیایی به مصاف شماره 1 سابق جهان خواهد رفت سیمونا هالپ برای اولین بار با یک دور 16 نقطه در خط. بادوسا گفت که برای این مناسبت آماده است.

بادوسا گفت: “من فکر می کنم شخصیت من همیشه این بود که لذت بخش است و امتحان خوبی است.” “فکر می‌کنم این نوع مسابقات به من کمک می‌کند – سطح بالایی بازی می‌کنم. سعی می‌کنم بهترین عملکردم را در آنجا ارائه دهم و آنها را دوست دارم.

“فکر می کنم زمانی که در فینال ایندین ولز بازی کردم کمی شبیه است. در چنین مواردی، من این نوع مسابقات را دوست دارم. می دانم که در زمین مرکزی برگزار می شود، شاید بازی آخر شب.

“من واقعا مشتاقانه منتظر این نوع مسابقات هستم، زیرا من واقعا آنها را دوست دارم و این مسابقاتی است که شما برای آنها کار می کنید، می دانید. من سعی خواهم کرد بهترین عملکردم را ارائه دهم و امیدوارم مردم بتوانند از آنها لذت ببرند زیرا من تلاش خواهم کرد تا انجام دهم. یک مسابقه خوب.”


قهرمان 2021 ایندین ولز با صرفه جویی در تمام پنج بریک پوینت که امروز با آن روبرو شد، سرویس را رها نکرد.

تنیس اکسپرس

هالپ، قهرمان دو دوره مادرید، چهار آس شلیک کرد و چهار ضربه از پنج امتیاز شکست را در پیروزی 6-2، 6-3 مقابل ژانگ شوآی در اولین بازی خود نجات داد.

در سطح، راندر دوم حرکات صاف هالپ و ضد مشت دقیق را در برابر قدرت و شوت‌زنی بادوسا قرار می‌دهد. این بازیکن اسپانیایی گفت که انتظار دارد هالپ، قهرمان دو دوره گرند اسلم، او را “تا مرزها” پیش ببرد.

بادوسا گفت: “این سخت خواهد بود. من فکر می کنم که او بازی بسیار خوبی در زمین خاکی دارد.” او رولان گاروس را برد، چه بگویم؟

“اما من فکر می کنم این یک مسابقه جالب خواهد بود، زیرا از نظر تاکتیکی یک مسابقه کاملاً زمین خاکی خواهد بود، و من واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم. البته او یک قهرمان بزرگ است. بنابراین شاید من مورد علاقه یا نه باشم. من سعی خواهم کرد بهترین کار را انجام دهم، زیرا مطمئناً او مرا تا مرزها خواهد برد.” اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.