Dereck Chisora ​​قرارداد مدیریتی را با شرکت آنتونی جاشوا 258 MGT امضا کرد ⋆ بوکس نیوز 24

نویسنده: چارلز برون: شرکت آنتونی جاشوا 258 ام جی تی در اقدامی مشکوک با یک مسافر انگلیسی Dereck Chisora ​​قرارداد امضا کرد. این معامله می تواند برای 258 MGT خوب عمل کند اگر آنها با Chisora ​​در برابر حریف راست دقت کنند.

چیسورا 38 ساله می شود و دو مبارزه اخیر خود را با جوزف پارکر و الکساندر اوسیک از سال 2020 از دست داده است. برای اینکه 258 MGT در حال حاضر با چیسورا قرارداد امضا کنند ، امیدوارم در صورت ادامه بازنده آنها استراتژی خروجی خوبی داشته باشند.

در ظاهر ، این یک تصمیم منطقی است که 258 MGT از Chisora ​​(32-11 ، 23 KO) جوهر بگیرد زیرا او هنوز دارای یک طرفدار بزرگ در انگلستان است. اما او در آخرین مبارزه خود پیر و فقیر به نظر می رسید ، و در ماه مه گذشته در منچستر انگلستان با شکست 12 دور مقابل جوزف پارکر ، قهرمان سنگین وزن WBO شکست خورد.

تماشای کار خسته Chisora ​​در طول مبارزه 12 دور دشوار بود ، زیرا او به نظر می رسید گاهی اوقات به اکسیژن نیاز دارد. بعد از سه دور ، چیسورا گازدار به نظر می رسید ، و منظور من کاملاً گازدار است.

اگر پارکر اینقدر ترسو نبود ، در سه راند اول چیسورا را نابود می کرد ، زیرا او به دلیل خستگی در آنجا قرار بود ناک اوت شود.

10 وزنه بردار خوب برتر مانند فرانک سانچز ، فلیپ هرگوویچ ، میشل هانتر ، جو جویس یا دانیل دوبوآ به احتمال زیاد میس کار گذشته را آسان می کردند.

مبارزه پارکر و چیسورا نشان داد که چیسورا در این مرحله از حرفه خود چقدر ضعیف است و چگونه پارکر از دوران کوتاه خود به عنوان قهرمان وزن سنگین WBO از سال 2016 تا 2018 بدتر شده است.

چیسورا و پارکر به طور بالقوه می توانند در یک مسابقه مجدد مبارزه کنند ، اما این بستگی به این دارد که این پول وجود داشته باشد یا خیر. اگر یک بازی برگشت وجود داشته باشد ، احتمالاً باید به ازای هر نمایش پرداخت شود ، و این یک حرکت خطرناک است.

آیا طرفداران بوکس بریتانیا حاضرند کیف پول خود را برای خرید مسابقه Chisora ​​و Parker در PPV باز کنند یا این مبارزه را نادیده می گیرند؟

در طول 14 سال حرفه حرفه ای طولانی Chisora ​​، او با وزنه های سنگین قابل توجهی مانند دیوید هی ، ویتالی کلیچکو ، تایسون فیوری ، دلیان ووت ، کبرات پولف ، پارکر و روبرت هلنیوس روبرو بوده است.

متأسفانه ، Chisora ​​به همه آنها باخته است ، که شما برای یک مسافر انتظار آن را دارید. اما به طرز شگفت انگیزی ، Chisora ​​با قهرمانی سابق وزن سنگین WBC ، ویتالی کلیچکو ، در فوریه 2012 با وجود شکست 2 در 3 مبارزه اخیر خود در آن مسابقه ، عنوان قهرمانی به وی اعطا شد.

همانطور که انتظار می رود ، چیسورا خوب پیش نرفت ، زیرا او توسط کلیچکو به سختی مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، که در اوایل مبارزه پس از آسیب دیدگی شانه چپ ، فقط با دست راست خود مبارزه کرد.

فردی کانینگهام ، مدیر عامل 258 در DAZN گفت: “درک تجربه زیادی از بازی دارد و تمام صنعت را از خط مقدم دیده است.” “ما واقعا از این همه تجربه خوشحالیم.

او احساس می کند تیم 258 می تواند به کارهایی که انجام می دهد بیفزاید. ما هیجان زده هستیم که پیش برویم و به دنبال مذاکره و ایجاد نبردهای بزرگ قبل از پایان سال هستیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *