ESPN، TA پیمان آزاد استرالیا را برای 9 سال تمدید کرد

ESPN، TA پیمان آزاد استرالیا را برای 9 سال تمدید کرد


هپی اسلم خانه آمریکایی خود را حفظ خواهد کرد.

ESPN و تنیس استرالیا قراردادی نه ساله – 2023 تا 2031 – برای ادامه پوشش زنده انحصاری “اولین توپ تا آخرین توپ” در سراسر ESPN، ESPN2 و ESPN+ برای مسابقات آزاد استرالیا امضا کردند.

بیشتر: مک انرو با مک انرو مجازی ملاقات می کند

در بیانیه ای که این قرارداد را اعلام کرد، ESPN گفت: “اقدام از اکشن از ملبورن، با هر مسابقه از هر 16 دادگاه – همه انفرادی (از جمله مسابقات مقدماتی)، دونفره، نوجوانان، ویلچر و اسطوره ها، جامع خواهد بود.

طبق قرارداد جدید، ESPN و ESPN2 مسابقات AO بیشتری را از ژانویه پخش خواهند کرد.

ESPN به دلیل کشیدن طعمه و سوئیچ دیجیتالی که در ژانویه گذشته بسیاری از مسابقات شبانه AO را به ESPN+ تغییر داد، مورد انتقاد برخی از بینندگان و طرفداران سرسخت تنیس قرار گرفت. به طور سنتی، ESPN2 یا ESPN با تماشاگران آمریکایی که تمام شب را با تماشاگران برای مسابقات برقی شبانه ملبورن بیدار می‌مانند، پیوند ایجاد می‌کرد.

تغییر به ESPN+ برای بسیاری از بینندگان یک روند نگران کننده بود، با این حال به نظر می رسد شبکه و TA شکایات بینندگان را شنیده و در قرارداد جدید پاسخ داده اند.

این توافق طولانی ترین رابطه برنامه نویسی ورزشی حرفه ای ESPN را ادامه می دهداز سال 1984

سال گذشته، ESPN قرارداد خود را با ویمبلدون تا سال 2035 تمدید کرد. کانال مستقر در بریستول، کانکتیکات، تا سال 2025 مالک حقوق US Open است.

پس از اینکه ESPN از مسابقات اسلم زمین خاکی خارج شد، کانال تنیس مالک حقوق انحصاری رولان گاروس است.

مسابقات آزاد استرالیا 2023 از 16 تا 29 ژانویه 2023 برگزار می شود.

جیمی پیتارو، رئیس ESPN و Sports Content، گفت: “ما به رابطه نزدیک به چهار دهه خود با تنیس استرالیا افتخار می کنیم و از ادامه پوشش انحصاری یکی از مهم ترین رویدادهای ورزش هیجان زده هستیم.” اوپن لحظات به یاد ماندنی زیادی را در شبکه های ما فراهم کرده است. با ظرفیت و کیفیت ESPN+، ما می‌توانیم هواداران را برای هر مسابقه، از مرحله مقدماتی تا قهرمانی هر بخش، پایین بیاوریم.»

تنیس اکسپرس

کریگ تایلی، مدیر مسابقات اوپن استرالیا، گفت: «ESPN نزدیک به 40 سال است که شریک برجسته مسابقات اوپن استرالیا بوده است و من خوشحالم که همکاری خود را گسترش داده و گسترش می دهم.

ESPN به عنوان یکی از قدیمی‌ترین پخش‌کننده‌های ما، به نوآوری و داستان سرایی عالی شهرت دارد، که هر دو بخشی از DNA اوپن استرالیا را تشکیل می‌دهند.

او ادامه داد: “با هم ما مشتاقانه منتظر ارتباط با طرفداران گسترده تر در ایالات متحده و کانادا و جذب مخاطبان جدید در چندین پلتفرم هستیم.” علاوه بر پوشش جامع اقدام قانع‌کننده در زمین، ما با هم کار خواهیم کرد تا داستان‌های انسانی، شخصیت بازیکنان و تیم‌هایشان، آمادگی آن‌ها برای رقابت در مرحله گرند اسلم و سفر آن‌ها به سوی عظمت را به نمایش بگذاریم.»

با این توافقنامه، ESPN+ بیش از 1300 مسابقه و 3000 ساعت پوشش خبری از رشته‌های اصلی این ورزش در طول سال ارائه می‌کند که حق سه مورد از این چهار مورد را دارد.

نکات برجسته قرارداد آزاد استرالیا ESPN، 2023-2031

ESPN/ESPN2

پخش زنده شبانه، معمولاً از ساعت 9 بعد از ظهر به وقت شرقی شروع می شود تا مرحله یک چهارم نهایی با چندین مسابقه، و افزایش ساعت در نیمه نهایی تلویزیونی خطی و مسابقات قهرمانی زنان و مردان، از جمله ارائه های پشتیبان Finals Action از روز قبل هر روز هفته در ESPN2 در ساعت 2 بعد از ظهر. و در صبح شنبه و یکشنبه وسط

ESPN+

پوشش انحصاری همه مسابقات غیر از تلویزیون خطی، از جمله مسابقات ویژه ساعت 3 بامداد (زمان اصلی استرالیا) و چهار بازی یک چهارم نهایی تکرار درخواستی مسابقات تکمیل شده همه مسابقات قهرمانی دونفره، نوجوانان، ویلچر و اسطوره‌ها یک نمایش مهم روزانه پوشش انحصاری همه 224 مسابقه مسابقات از بازپخش بر اساس تقاضای مقدماتی مسابقات عالی در تاریخچه اوپن استرالیا پوشش ESPN+ به زبان انگلیسی و اسپانیایی موجود است

ABC

نمایش هایلایت یک ساعته در آخر هفته های میانی و آخر

ESPN اخراج و مناطق اضافی

ESPN Deportes: نیمه نهایی زنان و مردان زنده و هر دو قهرمانی TSN: ادامه برنامه گسترده طبق توافق اعلام شده در ژانویه: پوشش در آمریکای لاتین (اسپانیایی)، برزیل (پرتغالی) و کارائیب (انگلیسی)

اعتبار عکس: ESPN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.