Gauff آلکاراز را برای قهرمانی رولان گاروس انتخاب می کند

Gauff آلکاراز را برای قهرمانی رولان گاروس انتخاب می کند


کوکو گاف می داند که برای انجام یک حرکت عمیق روی خاک رس قرمز رولان گاروس چه چیزی لازم است.

در رقابت قهرمانان سابق اوپن فرانسه دختران، گاوف با نتیجه 6-3، 6-1 بر اونز ژابور پیروز شد و به اولین مرحله یک چهارم نهایی گرند اسلم حرفه ای خود رسید و تنها در هفتمین حضور مهم خود در رولان گاروس 2021 حضور داشت.

بیشتر: سیمونا هالپ آتش را می یابد

در حال ارزیابی مدعیان قهرمانی رولان گاروس، همکار 18 ساله گاوف کارلوس آلکاراز به عنوان “مورد علاقه من برای بردن رولان گاروس”.

در مصاحبه جدید با جیمی داویلا از AS.comگاوف آلکاراز قهرمان بارسلونا و میامی اوپن را “یک تنیسور شگفت‌انگیز” و یکی از موارد مورد علاقه خود برای تماشا می‌خواند.

گاوف: “کارلوس یک تنیس باز شگفت انگیز است، من عاشق تماشای بازی او هستم.” به AS.com گفت. من سال‌هاست که او را می‌شناسم، در دوران کودکی در چندین تورنمنت مصادف شدیم. من قبلاً وارد پیست حرفه‌ای شدم و در اولین تورنمنت‌هایم خوب کار کردم. اکنون او وارد پیست مردانه شده است و واقعاً خوب کار می‌کند.

“[Carlos is] کسی که سعی می کنم از او یاد بگیرم، او هم سن و سال من است و فکر می کنم حتی بچه ها وقتی خیلی جوان هستند برای گرفتن نتایج خوب کمی سخت تر می شوند. بیشتر دیده می شود که دختران جوان در مراحل اولیه موفق باشند. اما کارلوس این پتانسیل را دارد که خیلی خیلی دورتر برود و من همیشه از او حمایت می کنم. در واقع، قهرمانی در رولان گاروس مورد علاقه من است.”

تنیس اکسپرس

گاف و شریک جسیکا پگولا امروز در مادرید بازی دوبل بردی را آغاز کرد.

پس از اینکه پگولا یک امتیاز مسابقه را در مقابل کامیلا گیورگی 7-5، 2-6، 7-5 انفرادی حفظ کرد، او در دو ضرب با گاوف متحد شد و موفق شد با نتیجه 6-1، 6-4 بر تیم قدرتمند پائولا بادوسا و آرینا پیروز شود. سابالنکا.


گاوف، که مهارت‌های خالص خود را در بازی‌های دونفره تقویت کرده و این پرخاشگری را در تک‌نفره‌ها به کار می‌گیرد، گفت که قصد دارد به هر دو بازی ادامه دهد و راز موفقیت دوگانه‌اش را فاش می‌کند: او واقعاً تمرین نمی‌کند، یا استرس ندارد، دوبله.

گاوف گفت: “من خودم را قادر به ترکیب آن می بینم. صادقانه بگویم، من هیچ دوتایی تمرین نمی کنم.” “مردم فکر می کنند که از آنجایی که در آن خوب کار می کنم، تمرینات زیادی انجام می دهم. و اینطور نیست، شاید روز قبل از مسابقه کاری انجام دهم.

اما من روی آماده شدن برای تک‌نفره تمرکز می‌کنم که اولویت من است.

اعتبار عکس: Mutua Madrid Open Facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.