Irate Shapovalov به طرفداران رم فریاد می زند “F–k Up را خفه کن!”

تماشا کنید: Irate Shapovalov به طرفداران رم فریاد می زند "F--k Up را خفه کن!"


نوشته آلبرتو آمالفی | دوشنبه 9 می 2022

دنیس شاپوالوف از تور عبور کرد.

سپس از خط گذشت.

بیشتر: آلکاراز جادویی باعث ناپدید شدن جوکوویچ می شود

شاپوالوف عصبانی را تماشا کنید که فریاد می زند “F–k Up را خفه کن!” طرفداران رم پس از اینکه به دلیل عبور از تور با یک ضربه پنالتی غیرورزشی برخورد کرد، او را مورد تمسخر قرار دادند.

به نقطه 1:30 ویدیوی زیر بروید تا شاپوالوف یک بمب اف‌بی را روی طرفداران ببینید. چپ دست کانادایی هم “فورزا” را فریاد نمی زد.


این جنون در ست دوم 7-6(5)، 3-6، 6-3 رم توسط شاپوالوف بر لورنزو سونگو ایتالیایی شکست خورد.

این ایتالیایی لاغر اندام که شباهت زیادی به رالف ماکیو بازیگر کاراته کید دارد، سرویس دوم شاپووالوف را که در ابتدا خوب نامیده می شد به چالش کشید. سونهگو دور یک علامت توپ چرخید، داور صندلی آن را بررسی کرد و پذیرفت که سرویس به پایان رسیده و منجر به خطای مضاعف شد.

شاپوالوف ناباور استدلال کرد که علامت اشتباه بوده است و از روی تور – یک نقض آشکار قانون – بالا رفت تا نشان دهد که فکر می کند علامت در کجا فرود آمده است.

داور صندلی با آرامش تماس را توضیح داد و سپس به شاپوالوف اطلاع داد که به دلیل عبور از تور با رفتار غیرورزشی برخورد خواهد کرد.

شاپاوالوف گفت: “من هیچ کار غیر ورزشی انجام نمی دهم.”

داور پاسخ داد: “این فقط قانون است.”

“نه، اینطور نیست، احمقانه است.”

عبور از تور غیرقانونی است.

خیره کننده است که شاپوالوف از این قانون بی خبر است.

به همان اندازه تعجب آور است که ندانید دست زدن به تور منجر به از دست دادن امتیاز می شود یا اینکه عبور از نوار مرکزی در سرویس یک خطای پا است.


طرفداران فداکار تنیس به یاد می‌آورند که مارتینا هینگیس در جریان بازی فینال رولان گاروس در مقابل استفی گراف پس از گیرکردن دوشیزه سوئیسی از روی تور برای بازرسی علامتی از تور عبور کرد.

طرفداران فرانسوی هینگیس را ویران کردند و سوئیس هرگز نتوانست برتری خود و فینال اوپن فرانسه را در سال 1999 به گراف از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.