Jabeur Shares Final Philosophy

Jabeur Shares Final Philosophy


اونس جابر نگران انجام یک فینال خوب در مادرید نیست.

جابر هشتمین رده‌بندی روی بازی در فینال برنده تمرکز کرده است.

بیشتر: نادال در فیلم هیجان انگیز مادرید چهار امتیاز بازی را ذخیره کرد

ژابور به رسانه ها در مادرید گفت: فکر می کنم وقتی در یک فینال بازی می کنید، مهم این نیست که چگونه بازی می کنید، مهم این است که چگونه برنده می شوید. “من بیشتر از اینکه بخواهم خوب بازی کنم، روی نحوه پیروزی در این مسابقه تمرکز خواهم کرد.

“من فقط سعی می کنم از نظر ذهنی، جسمی و تاکتیک های بیشتر تمرکز کنم تا ببینم آیا این می تواند کمک کند یا خیر. اما فکر می کنم در مهم ترین نکته باید دوست داشته باشید همه چیز را صرف کنید و سعی کنید برنده شوید. هوشمندانه.”

ژابور ترکیب های زیرکانه ای را انجام داد و با نتیجه 6-2 و 6-3 پیروز شد اکاترینا الکساندرووا امروز برای رسیدن به بزرگترین فینال خود در مسابقات آزاد موتوآ مادرید.

تنیس اکسپرس

این فینال تقریبا یک ماه پس از شکست ژابور به بلیندا بنچیچ در فینال چارلستون در سه ست انجام می شود. او انتقام آن شکست را گرفت که بنچیچ را در سه ست برد دور یک هشتم نهایی مادرید برد.

پیشرو تونسی در مسابقه قهرمانی روز شنبه مقابل جسیکا پگولا آمریکایی یا جیل تیچمن سوئیسی رکورد 1-4 نهایی را به خود اختصاص داد.


جابر می‌گوید یادگیری از باخت‌های گذشته در فینال‌ها می‌تواند او را به بزرگترین عنوانش در این آخر هفته برساند.

جابر گفت: «من کاملاً مطمئن هستم و کاملاً آماده پذیرش هر چالشی هستم که در حال حاضر در راه است. “من یاد گرفته ام، همانطور که می گویم، از باخت هایم چیزهای زیادی یاد گرفته ام و دوست دارم خودم را به چالش بکشم، زیرا برای من، اگر چالشی را پیش رویم بگذارم، اینگونه انگیزه پیدا می کنم. اینگونه احساس خوبی دارم. در مورد خودم.

“الان احساس می‌کنم همه چیز در یک مسیر پیش می‌رود. همه چیز برای من به همین شکل پیش می‌رود. امیدوارم بتوانم به این خوب بازی کنم. واقعاً نمی‌توانم منتظر بازی در فینال باشم و ببینم چه اتفاقی می‌افتد.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.