Rising Jannik Sinner اسطوره مربیگری دارن کیهیل را به خدمت می گیرد

توسط کریس اودو | @TheFanChild | یکشنبه 20 ژوئن 2022

چه زمانی جنیک گناهکار در ماه فوریه راه خود را از ریکاردو پیاتی، سرمربی قدیمی جدا کرد، شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه این ایتالیایی ممکن است آماده معامله با مگنوس نورمن، مربی بسیار مورد احترام سابق استان واورینکا باشد، اما این ایتالیایی در نهایت سیمونه واگنوزی، بازیکن سابق ATP ایتالیا را به خدمت گرفت. که قبلاً مارکو چکیناتو و همچنین استفانو تراواگلیا را مربیگری کرده بود.

این دقیقاً استخدامی زمین گیر نبود، اما اخبار بیشتری در راه بود.

تنیس اکسپرس

به نظر می رسد که Sinner از این هفته نام بزرگ تری برای هدایت تیم به دست آورده است. ایتالیایی دیده شده است در تمرین با دارن کیهیل، مربی سابق آندره آغاسی، لیتون هویت و سیمونا هالپ، این هفته در ایستبورن.با توجه به شرایط موجود، در دسترس بودن Cahill کمی غافلگیرکننده است. استرالیایی اوایل این فصل مربی آماندا انیسیموای آمریکایی بود، اما به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود کنار رفت.

او بعداً در مورد دوران پرتلاطم زندگی خود گفت: “من حدود 3 روز قبل از رفتن به ایندین ولز وارد ایالات متحده شدم و احساس خوبی نداشتم.”

کیهیل گفت: “پس از دومین روز در دادگاه با آماندا، به سرعت متوجه شدم که هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم مسافتی را طی کنم و توجه و مراقبت لازم را برای انجام درست کار مربیگری به او بدهم.” توضیح آن آسان است، اما از اواخر سال گذشته که از قرنطینه اجباری 28 روزه در استرالیا بیرون آمدم، برای رفتن با مشکل مواجه شدم. این به دلیل قرنطینه 14 روزه قبل از AO در سال 2021 و سپس 9 ماه خارج از کشور به دلیل این بود. محدودیت‌های مرزی و قوانین قرنطینه ما.»

در خارج از تور برای چند ماه، کیهیل انرژی لازم برای انجام یک چالش بزرگ را پیدا کرده است.

کیهیل هفته گذشته در اینستاگرام خود نوشت: “به سر کار برگشتم و نمی توانم صبر کنم.” “دوباره سالم، استراحت و هیجان برای آنچه در پیش است. تشکر فراوان از پزشکان، خانواده شگفت‌انگیز و دوستان نزدیکم که از من مراقبت کردند و همه کسانی که در چهار ماه گذشته به من کمک کردند.»


سینر 20 ساله که در رتبه 13 قرار دارد، یکی از شانس های بزرگ در تنیس مردان است. او صاحب پنج عنوان حرفه ای است و در حال حاضر 27-7 در سال 2022 است. اخیراً سینر مجبور شد از مسابقه مرحله یک شانزدهم نهایی خود با آندری روبلف در رولان گاروس در ست سوم به دلیل مصدومیت زانو کنار بکشد و او هنوز در این بازی بازی نکرده است. چمن در این فصل

3 thoughts on “Rising Jannik Sinner اسطوره مربیگری دارن کیهیل را به خدمت می گیرد

 1. Henryaffok ژوئن 21, 2022 at 4:53 ق.ظ

  را 1 1000 از 1 1 در چند دقیقه. اکنون ربات مالی را راه اندازی کنید. https://affok.amalgamas.es/affok

  پاسخ
 2. Henryaffok ژوئن 21, 2022 at 7:34 ق.ظ

  در مورد ساده ترین راه سود پول اطلاعات کسب کنید. https://affok.fannyberlin.se/affok

  پاسخ
 3. Henryaffok ژوئن 21, 2022 at 10:22 ق.ظ

  هیچ پول? به راحتی می توان از اینترنت استفاده کرد. https://affok.collectif-hameb.fr/affok

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.