Robson Conceicao شکایت خود را در WBC به دلیل شکست جنجالی به اسکار والدز اعلام کرد ⋆ بوکس نیوز 24

توسط آلن فاکس: قهرمانی فوق العاده وزن WBC قهرمان فوق سنگین وزن اسکار والدز در 12 دور مقابل روبینسون کانسیکائو از جمعه گذشته منجر به این شد که مبارز برزیلی و تیمش به دلیل آنچه که آنها معتقد بودند قضاوت و قضاوت ضعیفی در این مسابقه داشت به WBC شکایت کنند. به

سرجیو باتارلی ، سرپرست Conceicao از WBC می خواهد که به والدز دستور دهد یک مسابقه فوری یا رتبه 1 انجام دهد تا او به زودی برای قهرمانی به چالش بکشد.

علاوه بر ناراحتی تیم کونسیکائو از قضاوت و قضاوت ، ESPN گزارش می دهد که تیم برزیل از آزمایش مثبت والدز (30-0 ، 23 KO) برای ماده ممنوعه فنترمین در آگوست گذشته ناراضی است ، اما هنوز اجازه دارد با این مبارزه ادامه دهد. به

WBC با وجود ممنوعیت استفاده از فن ترمین در VADA ، که بدن تحریم کننده از آن برای برنامه داروهای پاک خود استفاده می کند ، عنوان 130 پوندی خود را از والدز سلب نکرد.

پیشتر در روز دوشنبه ، یکی از داوران ، استفان بلیا ، که در مبارزه والدز-کونسیکائو کار می کرد ، بیانیه ای را در مورد نمره گسترده 117-110 خود به نفع اسکار توضیح داد ، که نمره بسیار بدتری نسبت به دو داور دیگر داشت. 115-112 ، 115-112.

در این بیانیه ، Blea اعتراف کرد که از صدای جمعیت منحرف شده است و او در دورهای نزدیک والدز گل زده است.

بلیا گفت: “احساس می کنم فدراسیون خود را کنار گذاشته ام.”

کونسیکائو آنقدر خوب جنگید که شایسته پیروزی در پنج راند اول قبل از وارد شدن والدز در نیمه دوم بود و بسیاری از راند ها را برد. به نظر نمی رسید که او همه آنها را برنده شود ، اما داوران او را بهتر از بازی می دانند. خیلی از طرفداران بوکس اینطور به نظر نمی رسید ، زیرا بسیاری از آنها احساس می کردند که کانسیکائو بیش از حد کافی برای حفظ برد خود تلاش کرده است.

داور علاوه بر امتیازی که به والدز در جنگنده طرفدار A داد ، در دور 9 یک امتیاز از Conceicao دریافت کرد ، هنگامی که اسکار را به آرامی در پشت سرش به پشت سر زد.

داور جلو رفت و به طرز شگفت انگیزی از Conceicao یک امتیاز کسر کرد ، حتی اگر به او هشدار نداده بود که قبل از این مشت مشت خرگوش زده. بعداً در مبارزه ، وقتی والدز با یک ضربه خرگوش سخت به پشت سر کنسیکائو برگشت ، داور نتوانست او را جریمه کند.

این امر عجیب به نظر می رسید زیرا داور با اوضاع متفاوت از آنچه قبلا با کونسیکائو انجام داده بود برخورد کرده بود و باید با آن برخورد مشابهی می شد. اگر داور قصد نداشت قبل از جریمه کنسیکائو هشدار بدهد ، باید همین کار را با والدز انجام می داد.

باطارلی به او گفت: “این یک شوخی است.” ESPNبه “این مرد شایستگی قضاوت در مورد یک عنوان جهانی را ندارد [bout]به چه کسی او را منصوب کرد؟ این همه آشفته است. این یه شوخیه.

“چرا بچه ها می توانند در صورت ضرورت به آزمایش مواد مخدر نیاز داشته باشند؟” او اضافه کرد. “این عادلانه نیست. واقعا عادلانه نیست امیدوارم سلیمان به شکایت من رسیدگی کند. در برزیل ، همه مطبوعات در این باره صحبت می کنند. سخت است.”

با توجه به پولی که والدز برای مبارزه با برنده مبارزه 23 اکتبر بین Jamel Herring قهرمان فوق سبک وزن WBO و شکور استیونسون در اختیار دارد ، بعید است WBC به او دستور دهد در یک مسابقه مجدد با Conceicao مبارزه کند.

Top Rank ، مروج والدز ، اگر به وی دستور دهند یک مسابقه مجدد به Conceicao بدهد ، از WBC خوشحال نمی شود. والدز ضعف بدی را از کونسیکائو دریافت کرد و با مجموعه ای متفاوت از داوران با کیفیت بالا که در بازی برگشت کار می کردند ، اسکار می تواند شکست بخورد.

اگر والدز توسط کنسیکائو مورد ضرب و شتم قرار گیرد ، می تواند مبارزه با برنده مبارزه شاه ماهی در برابر استیونسون را فراموش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *