Tsitsipas رابطه Zverev را خلاصه می کند


رم فردا میزبان ادامه سنت زمین های خاکی است.

قهرمان مدال طلای المپیک الکساندر زورف مربع کردن در مقابل استفانوس سیتسیپاس در سومین مسابقه پیاپی مستر 1000 نیمه نهایی زمین خاکی با یک شوت برای فینال روی خط.

هفته گذشته، زورف، قهرمان مادرید، با نتایج 4-6، 6-3، 2-6 از تسیسیپاس پیشی گرفت و به فینال مادرید رسید و در آنجا به کارلوس آلکاراز سقوط کرد. آن مسابقه چند هفته پس از آن برگزار شد که تسیسیپاس در مسیر رسیدن به دومین تاج پیاپی خود در مونت کارلو، زورف را با نتایج 6-4، 6-2 شکست داد.

دو تن از ستاره‌های جوان برتر تنیس که رقابت فزاینده‌ای دارند و از افشای خون بد بین آنها خجالت نمی‌کشند.

پس از اینکه زورف در آگوست گذشته با نتایج 6-4، 3-6، 7-6 (4) از تسیسیپاس پیش افتاد و به فینال سینسیناتی رسید، عادت یونانی ها به استراحت در حمام را از بین برد. زورف اظهار داشت که غیبت های سیتسیپاس بیش از مهارت بازی است: قهرمان سینسیناتی یونانی را متهم می کند که از پدرش، آپوستولوس، مستقیماً مربی دریافت کرده است، که در هنگام خروج پسرش از دادگاه در سینسیناتی، در دوربین دیده شد که در حال ارسال پیامک است.

زورف گفت: “او بیش از 10 دقیقه است که رفته است. پدرش در حال پیام دادن به تلفن است. او بیرون می آید و ناگهان تاکتیک او کاملاً تغییر کرد.” “این فقط من نیستم، بلکه همه آن را دیدند. کل برنامه بازی تغییر می کند.”

سیتسیپاس که از او خواسته شد رابطه خود را با زورف پس از شکست دادن قهرمان خانگی خود یعنی جانیک سینر امروز در رم ارزیابی کند، آن را در یک کلمه خلاصه کرد: احترام.

تسیسیپاس درباره زورف گفت: «نمی‌دانم نشان داده‌ام یا نه، اما برای دستاوردهای او احترام قائلم.


نفر چهارم یونانی گفت که آلمانی نفر دوم بهترین ها را در او به ارمغان می آورد.

سیتسیپاس در مورد زورف گفت: “او بازیکنی است که وقتی در زمین بیرون هستم مرا به چالش می کشد.” شکست دادن او سخت است. او تجربه زیادی در این تور دارد، خیلی زودتر از زمانی که بازی را در اینجا شروع کردم. برای من، برای او احترام قائل هستم. نمی دانم نشان داده ام یا نه، اما من برای دستاوردهای او در این ورزش احترام قائلم.

“هر بار که برای بازی با او به بیرون می روم، واقعاً می خواهم بهترین ها را از بازی خود بیرون بیاورم و واقعاً توانایی هایم را در زمینه تنیس نشان دهم، موقعیت های دشوار را مدیریت کنم، زیرا او واقعاً می تواند، اگر بازی کند. یک روز خوب، به شما خطاهای زیادی نمی دهد.”

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.