Zverev: عنوان عصر سرگرد

Zverev: عنوان عصر سرگرد


نوشته ریچارد پاگلیارو | سه شنبه 31 مه 2022

قهرمان مدال طلای المپیک الکساندر زورف تور ATP را با زنجیر طلایی که در زمین می پوشند هدایت می کند.

زورف 25 ساله می گوید وقت آن رسیده که ظروف نقره گرند اسلم را به خانه ببرد.

بیشتر: Zverev انکار آلکاراز برای دومین نیمه نهایی رولان گاروس مستقیم

زورف در یک مبارزه فوق العاده سه ساعته و 18 دقیقه ای با کارلوس آلکاراز 19 ساله 6-4، 6-4، 4-6، 7-6 (7) به مصاف کارلوس آلکاراز 19 ساله رفت و به دومین نیمه نهایی رولند گاروس رفت.

این اولین پیروزی زورف در رقابت‌های گرند اسلم در 10 تیم برتر حرفه‌ای بود که خشکسالی 0-11 را پشت سر گذاشت.

جایزه نفر سوم آلمانی، مسابقه نیمه نهایی با رافائل نادال، پادشاه گرند اسلم یا نواک جوکوویچ، شماره 1 جهان است.

قهرمان US Open 2020 گفت که برای تسلط بر یک رشته اصلی به سن بلوغ می رسد.

زورف به رسانه ها در پاریس گفت: «در پایان روز، بارها گفتم، من دیگر 20 یا 21 ساله نیستم، من 25 سال دارم. من در مرحله ای هستم که می خواهم برنده شوم، در مرحله ای هستم که قرار است برنده شوم.

ما هنوز بهترین بازیکنان جهان را داریم که با نواک، رافا و راجر بازی می‌کنند و راجر در حال بازگشت است. مطمئن نیستم در سن 41 سالگی دوباره قهرمان گرند اسلم شود یا خیر، اما بدیهی است که باید به او اشاره کرد. شما نسل جدید را دارید. اما من فکر می کنم نسل ما نیز بسیار قوی است. ما سیتسیپاس، مدودف را داریم که قهرمان یو اس اوپن است. منظورم این است که من در مسابقات بزرگی مانند المپیک نیز پیروز شدم.”


اگرچه زورف جوکوویچ را در جولای گذشته در راه رسیدن به مدال طلای المپیک در توکیو شکست داد، اما قبول کرد که فتح یک قهرمان نمادین Big 3 در بهترین از پنج گرند اسلم یک چالش کاملاً متفاوت است.

اگرچه زورف دارای رکورد 17-10 در پنج ست است، جوکوویچ 36-10 در 5 ست و نادال 25-13 از راه دور است، از جمله بازگشت حماسی او از دو ست پایین برای شکست دانیل مدودف در فینال اوپن استرالیا. ژانویه.

زورف گفت: “دلیلی وجود دارد که آنها در گرند اسلم بهترین های جهان هستند. یکی 21 امتیاز دارد و دیگری 20.” آنها در 15، 20 سال گذشته در صدر بازی هستند و دلیل بزرگی برای آن وجود دارد.

“در پایان، بله، من آنها را در مسابقات اصلی شکست نداده ام، اما احساس می کنم خیلی نزدیک بودم. احساس می کنم مسابقات بسیار سخت و سختی را مقابل آنها پشت سر گذاشته ام. اما تفاوت زیادی بین داشتن یک مسابقه سخت و یک مسابقه سخت وجود دارد. شکست دادن آنها.

اعتبار عکس: گتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.